Встановлення охоронної сигналізації – надійний захист від цілого ряду небезпек. В першу чергу йдеться, звичайно, про нейтралізацію ризиків кримінального плану. Інша перевага – можливість захистити життя мешканців будинку або співробітників компанії, а також майно від пожеж чи виробничих аварій. Вона навіть допоможе захистити здоров'я у випадку, коли йдеться про контроль приміщень, де знаходяться діти або хворі люди. Ще один аспект – захист економічних інтересів, завдяки можливості використання моніторингу транспорту, який не дозволить нераціонально витрачати пальне, а також зменшує ризик втрати самого транспортного засобу. Він також надає можливість знайти у критичній ситуації викрадене авто. Саме такі послуги надає охоронна компанія Княжа Варта.

Охоронна сигналізація: від квартири до підприємства

Компанія Княжа Варта розробила цілу систему сигналізації, яка дозволяє ефективно захистити майно як приватних осіб, так і цілих підприємств. Це комплексна система охорони, яка передбачає можливість встановлення відеонагляду за квартирами та будинками, причому як зовнішнього, так і внутрішнього. Включаючи інтерактивні системи, які дозволяють взаємодію з тими, хто перебуває в приміщеннях, які знаходяться під наглядом. Це дозволяє підтримувати необхідний регулярний контроль та постійний зв'язок у випадках, наприклад, коли йдеться про взаємодію з хворою людиною. Таке спостереження дозволяє вчасно помітити ознаки погіршення самопочуття і надати допомогу. Також це актуально і для будинків та квартир, де проживають малі діти. Зручний він і у випадках, коли клієнт має бажання контролювати стан своїх чотириногих улюбленців.

Для підприємств розроблені системи відеонагляду та охоронна сигналізація надзвичайно важливим елементом захисту майна – пожежною сигналізацією високого рівня надійності. Також компанія додала ще один елемент, який дозволяє підприємством забезпечити цілісний комплекс охорони – розробила ефективну систему моніторингу транспорту, яка захищає від угонів. Такий комплексний моніторинг стану підприємства дозволяє не тільки захистити майно від крадіжок, але і визначити, завдяки можливості постійного спостереження, і проблеми з логістикою та організацією робочого процесу. Це дозволяє підвищити ефективність функціонування підприємства.

Під захистом Княжої Варти: сучасні технології і фізична охорона

Княжа Варта використовує сучасні системи контролю, в тому числі і з застосуванням відеонагляду зі зворотнім зв'язком, і використовує ефективні швидкісні канали передачі даних з шифруванням, котрі блокують несанкціоноване втручання у діяльність системи сигналізації.

Окрім контролю, Княжа Варта надає, за необхідності, і можливість фізичної охорони об'єкта, яка діє при виникненні спрацювань охоронної сигналізації. Такий комплексний підхід – від встановлення компанією датчиків і до прибуття охоронців на місце виникнення проблеми, дозволяє забезпечити максимально швидке реагування на виникнення будь-яких колізій.

До того ж це дозволило Княжій Варті охопити контролем повністю всі ланки охоронної системи, оскільки жодна з них не опиняється у зоні відповідальності інших організацій. Це гарантує надійність роботи і захисту.