Мікрозайм — невеликий кредит онлайн на карту на суму до 15 000 гривень (в середньому), і терміном до 30 днів. Сервіси позиціонують себе як організації, що видають гроші до зарплати. Дійсно, середня сума кредиту по Україні становить 4000 гривень - цього якраз достатньо, щоб дотягнути до зарплати, купити продукти або оплатити комунальні послуги.

Якщо гроші потрібні на ремонт, лікування або поїздку, то навіть максимальної суми, яку пропонує сервіс, може не вистачити, тим паче, що в таких випадках клієнт зацікавлений отримати саме кредит онлайн на карту срочно і без відказу. Тим більше, при першій подачі заявки зазвичай доступна невелика сума, 2-4 000 гривень. Не завжди компанії схвалюють ту суму, на яку ви подавали заявку, часто приходить менше грошей, так як в МФО вирішили, що ризик неповернення занадто високий.

У таких ситуаціях клієнти намагаються отримати відразу кілька позик, 2 або більше. Але в одній кредитній організації не можна взяти відразу 2 кредиту на карту або готівкою, спочатку необхідно заплатити борг, а потім оформити наступну позику. Є можливість оформити відразу 3 і більше кредитів в різних фінансових організаціях, без довідок про доходи і поручителів. Зазвичай наявність активного кредиту не призводить до відмови, але ми рекомендуємо чітко розраховувати, чи зможете ви повернути кошти вчасно, якщо маєте кілька боргів.

Чи потрібно офіційне працевлаштування для отримання онлайн позики?

Мікрокредитування має безліч переваг, і одне з них — це відсутність необхідності мати офіційне працевлаштування, щоб отримати гроші. Шанс на схвалення є у будь-якої людини, навіть у клієнта, який хоче взяти кредит з поганою кредитною історією. Такі умови дозволяють багатьом громадянам швидко та без особливих втрат виходити зі скрутних становищ.

Оформити невелику позику може будь-яка людина, незалежно від соціального статусу: пенсіонер, студент, жінка в декреті, безробітний. Це основна перевага МФО перед банками, організація дає можливість взяти гроші швидко і на будь-які цілі.

Ще одна перевага — цілодобова робота сервісів, заповнити заявку і отримати кошти можна в будь-який час дня і ночі, у вихідні та свята. Ймовірність відмови дуже мала - всього 10%, тому якщо у вас виникла необхідність терміново отримати гроші, звертайтеся в МФО, де можна отримати кошти на карту або готівкою.

Мікрокредитування має безліч переваг, але головне - це дотримуватися термінів і умов договору. У цьому випадку взаємодія сервісу з клієнтом буде приємною, і платити зайвий відсоток не доведеться.