Кредит готівкоюКредит на конкретну мету - найбільш поширений метод отримання необхідних коштів. Однак, перш ніж ви зважитеся на кредит, варто проконсультуватися з приводу його умов з професіоналом. Комплексні фінансові консультації дозволяють виконати порівняння окремих пропозицій і вибрати ті, які будуть гарантувати безпеку і зручні варіанти погашення. Тож, як вибрати де взяти кредит?

Безпечний кредит

Багато хто вирішує взяти кредит готівкою, наприклад, на покупку обладнання, електроніки або побутової техніки в той момент, коли не  на такі покупки не вистачає грошей. У такій ситуації непоганим  рішенням є розстрочка, запропонована банком, що співпрацює з магазином. Проте в багатьох випадках процентна ставка невигідна або клієнт отримує відмову з банку. Отримання бажаної суми можливе, зокрема, завдяки так званим  "експрес позикам". Це кредити, які пропунуються фінансовими організаціями. Вони, однак, можуть характеризуються дуже високою процентною ставкою.

Наважуючись на таку форму отримання фінансової допомоги, варто довірити узгодження пропозиції фінансовому консультанту. Завдяки йому вам вдасться уникнути неприємних додаткових витрат, пов'язаних, наприклад, з неясними фразами, викладеними в договорі. Спеціалізовані фінансові поради є відмінним рішенням не тільки для приватних осіб, а й компаній. Консультації по кредитах допомагають обрати безпечний варіант в необхідній сумі, що також важливо при інвестиціях в бізнес.

Кредит на будинок або квартиру

Одним з найбільш поширених кредитних зобов'язань є іпотечний кредит або позика, оформлена на власний будинок. У такому випадку сума найчастіше становить від десятків до кількох сотень тисяч доларів. Для більшості людей це величезні гроші, тому варто подбати про те, щоб кредит, пов'язаний з купівлею нерухомості або її будівництвом, був фактично виправданий. Надаються вони практично в усіх банках, але не завжди на прийнятних умовах. Треба звертати увагу на процентні ставки та можливості погашення. Багато українців беруть кредити в компанії NFSC. Вона передбачає досить привабливі умови. До того ж в NFSC високий рівень схвалень кредитних запитів.

Якщо є сумніви, краще звернутися до консультантів. Завдяки професіональній допомозі ви можете також знизити процентну ставку або в інший спосіб отримати кращі умови надання кредиту. Допомога в цьому відношенні включає узгодження додаткових послуг, пропонованих банком, використання яких може принести відчутні вигоди позичальнику.