Онлайн кредитНе вистачає грошей в ресторані або магазині? Вона закінчилися раніше, ніж була нарахована заробітна плата? Саме для таких ситуацій потрібен онлайн кредит. Подібна позику дозволяє отримати гроші на карту в стислі терміни, використовуючи будь-який гаджет з доступом в Інтернет. Вказувати багато інформації про себе не доведеться – зазвичай достатньо даних паспорта.

Вибираємо сервіс онлайн кредитування

Оформити онлайн кредит на карту пропонує багато мікрофінансових організацій. Однак не кожна з них може запропонувати привабливі умови. Тому, якщо хочете отримати кредит на карту, спочатку проведіть моніторинг мікрофінансового ринку. Прискорити процес допоможе сайт Eurocredit, який дозволяє порівнювати умови різних МФО. У переліку ви знайдете безліч мікрофінансових організацій і актуальні дані про них.

Що враховувати при виборі?

Слід звернути особливу увагу на ряд важливих моментів:

  • Ставка. Кредит на карту видається зазвичай під 1-2% на добу. Не варто погоджуватися на більш високий відсоток. Зверніть увагу, що на перший кредит часто передбачена знижка. Ставка може варіюватися від 0,01 до 0,9% в день. Користуючись цією акцією у різних компаній, можна непогано заощаджувати перший час.
  • Терміни. Вони зазвичай обмежені двома тижнями, одним або декількома місяцями. Однак це не буде грати великої ролі, якщо компанія передбачає можливість продовжити позику або погасити її достроково.
  • Сума. Онлайн кредит не може бути значним. Найчастіше компанії видають максимум 10, 15 або 20 тисяч гривень. Перші клієнти не можуть розраховувати і на таку суму. Їм можуть запропонувати 3-5 тисяч гривень. Мінімальна сума кредиту в МФО теж відрізняється. Вона може складати 200, 300, 500, 1000 гривень.

Уважно читайте пункти правил МФО про штрафні санкції за несвоєчасно виплачений борг. Ну і, звичайно, варто звертати увагу на цензи компанії.