Ознайомившись з продукцією від польського виробника, ви навряд чи захочете купувати товари інших брендів. Особливо це стосується конструкцій, призначених для захисту приватних помешкань. Так, алюмінієві двері Wisniowski DECO мають неабиякий попит серед власників сучасних котеджів і заміських будинків. Якісні вхідні системи здатні задовольнити будь-які вимоги. Вони захищають приміщення від холоду та шуму, а також роблять його ще більш привабливим. Кожна конструкція має стильний дизайн і наділена корисними функціями. Бажаєте дізнатись, якими саме? Тоді скоріше ознайомлюйтесь зі статтею від фахівців «ЗАВОД WISNIOWSKI».

Зовнішні двері DECO – ключові особливості

Естетично привабливі вхідні системи, виконані з урахуванням сучасних дизайнерських тенденцій, стануть оптимальним рішенням для облаштування будинку. Вони мають високі показники збереження тепла та звукоізоляції, а також надійно захищені від злому. Алюмінієві двері DECO можна сміливо назвати конструкціями преміум-класу. Вони виготовлені з якісних сертифікованих матеріалів, що гарантують їхню міцність і довгий термін служби. За рахунок декоративної панельної вставки в полотні, дані вироби відрізняються унікальністю та оригінальністю.

Вхідні двері з Польщі: варіанти виконання

Колекція DECO представлена трьома моделями, кожна з яких має свої особливості. Розглянемо їх більш детально:

  • LIGHT. Для даних виробів характерна глибина установки 6 см. Конструкції доповнюються вставками з двокамерним склом, товщина яких складає 35 мм, а показник U = 1,0 Вт/м²∙К. Що стосується загального коефіцієнту теплоізоляції вхідних систем – він становитиме 2,0 Вт/м²∙К при максимальному розмірі дверей 1,25x2,2 м.

  • BASIC. Такі конструкції встановлюються на глибині 7 см. Їх оснащують двокамерним склінням товщиною 45 мм із показником U = 0,6 Вт/м²∙К. Загальний коефіцієнт ізоляції від холоду становить 1,6 Вт/м²∙К (при максимальних габаритах вхідної системи).

  • PLUS. Для цих виробів характерна найбільша глибина установки – 7,7 см. Стулка доповнюється двокамерним склопакетом товщиною 45 мм. Коефіцієнт теплоізоляції вхідної системи з максимальним розміром 1,25x2,2 м складає від 1,5 Вт/м²∙К.

Польські двері Wisniowski DECO: конструкційні особливості

Кожна система має терморозрив і виконана на основі трикамерних профілів, які зроблені з алюмінію. Вона оснащується ручкою Tokyo двостороннього типу та автоматичним замком. У базову комплектацію конструкції також входить теплий поріг з терморозривом, накладні петлі, протизламний циліндр, двокамерні склопакети та декоративні елементи з нержавіючої сталі. До того ж, усі представлені моделі можуть додатково оснащуватися різними видами ручок, протизнімними штирями та інноваційними системами управління. Для моделей Plus і Basic доступні й інші види доповнення: роликові та приховані петлі, електронне вічко, прихований доводчик.

Сучасні алюмінієві двері – дизайн та управління

Для зовнішнього оформлення виробів з колекції DECO пропонується широкий вибір колірної гами, завдяки чому їх можна легко підібрати під стиль фасадної частини. Також на розсуд замовника вони доповнюються різними декоративними елементами у вигляді скляних вставок обраної форми.

Всі представлені моделі опціонально оснащуються різними системами контролю доступу, за допомогою яких ними можна управляти зі смартфона або через Інтернет.

Як замовити зовнішні двері DECO у Львові?

Онлайн-магазин wisniowski-vorota-kiev.com.ua являється офіційним представником польського заводу. Ми пропонуємо широкий вибір оригінальної продукції преміум-класу. Щоб оформити заявку на виготовлення дверей під замовлення, необхідно заповнити спеціальну форму на сайті або зателефонувати за номером +38 (050) 993-70-77; +38 (067) 690-24-24. Ознайомитися зі зразками виробів можна в спеціалізованому виставковому салоні «ЗАВОД WISNIOWSKI Львів» за адресою: вул. Городоцька, 286-Б, поверх 4, офіс №1.