Шукаєте нестандартну браму високої якості, яка прикрасить та водночас захистить габаритне приміщення? Оптимальним рішенням для перекриття широкого прорізу на виробничому підприємстві стануть промислові ворота Wisniowski панорамного типу. Дані складні системи можна легко встановити там, де інші види в'їзних конструкцій не вдасться змонтувати через нестандартні параметри чи інші особливості будівлі. Функціональні брами з прозорими стулками відмінно підходять для облаштування виставкових салонів, аеропортів або інших сучасних приміщень, для яких елегантність та естетичність також відіграють важливу роль. Бажаєте дізнатись більше про особливості сучасних в'їзних систем? Корисною та цікавою інформацією поділяться фахівці «ЗАВОД WISNIOWSKI».

Сучасні ворота з Польщі: основні переваги

Скляні в’їзні системи для виробничого використання виготовляються в одностулковому варіанті або ж можуть складатися з двох частин. Вони оснащені досить простим і зручним механізмом для руху полотен. Прозорі панелі з'єднуються між собою за принципом стулок міського транспорту (трамвай, автобус, тролейбус). При відкритті вони складаються в гармошку прямо у прорізі й завдяки цьому не займають багато місця, а це зазвичай досить важливо.

Завдяки своїм конструкційним особливостям, брама типу «гармошка» не перевантажуватиме одвірок і пристінки, перекриваючи при цьому дуже широкий проріз. Складні ворота можна легко встановити там, де підйомно-секційні або зсувні конструкції не вирішать питання із загородженням великої в'їзної частини. Також до переваг даних систем відноситься неабияка зносостійкість. Це обумовлено мінімальною кількістю рухомих частин, завдяки чому складові елементи не потребують постійного техобслуговування, чого не можна сказати про звичайні секційні брами.

Прозорі ворота на виробництво: конструкційні особливості

Системи складного типу від Wisniowski візуально виглядають легкими. Таку ілюзію створюють прозорі панелі, виконані з безпечного скла або полікарбонату. Стулки з'єднуються між собою петлями, а також оснащуються необхідними візками та кріпильними роликами, які й забезпечують злагоджену роботу механізму «гармошка».

Встановлюються ворота на завод або склад шляхом підвішування їх до спеціальної напрямної балки, яку закріплено на одвірку. Нижня частина полотна фіксується в спеціальному профілі. Він монтується безпосередньо в підлогу та забезпечує стабілізацію системи. Скляні стулки та рама конструкції по периметру доповнюються ущільнювачами прилеглого типу, а нижня частина складного полотна оснащується щітковими елементами.

Ангарні ворота-гармошка: технічні параметри

Брами найвищого ґатунку виготовляють безпосередньо на заводі виробника в Польщі. Складні конструкції виконуються відповідно до розмірів, вказаних у замовленні. Однак ми радимо звернути увагу на те, що для промислових воріт з ручним управлінням існують наступні граничні параметри:

  • Ширина стулки може становити від 80 до 120 см, а висота – 2,5-4,5 м;

  • Кількість секцій обмежується: від 2 до 6 для брами з однобічним відкриттям, 2 + 1 і до 6 + 6 для двостулкової системи;

  • Ширина просвіту при односторонньому відчиненні може становити від 1,7 до 6 м; при двосторонньому – 2,550-12 м.

Скляні промислові ворота: можливості оформлення

Виходячи з особливостей будови, замовник може обрати відповідний відтінок для фарбування рами. Міжнародна палітра RAL містить понад 200 різних варіантів кольорів. Зазначимо, що для оформлення рами використовується порошкова фарба, яка є стійкою до вицвітання на сонці, різких змін температури та впливу атмосферних опадів.

Як замовити ворота для склада чи ангара в Івано-Франківську?

Купити браму складного типу з панорамним оформленням можна в нашому інтернет-магазині, який являється офіційним представником польського бренду. Для цього необхідно самостійно заповнити онлайн-заявку та зачекати на зворотній дзвінок або зв'язатися з менеджером за телефоном +38 (050) 993-70-77. Ознайомитися з безліччю зразків польської продукції можна у спеціалізованому виставковому салоні «ЗАВОД WISNIOWSKI Івано-Франківськ». Шоу-рум знаходиться за адресою: вул. Височана, 16-В.

https://i.siteapi.org/zQ0wsfoDqX3GekkTtBahEwgzR0s=/0x0:718x900/4c41ff929d45260.s.siteapi.org/img/t94inxbx5twgwoc8c0g4kgk4ws000g