Ми багато часу приділяємо нашим дітям, бажаючи взути їх в комфортне взуття. До вибору взуття для маленької дитини слід підходити дуже відповідально, оскільки від неї багато в чому залежить правильне формування стопи малюка, форма ніжок, хода і постава.

Основні вимоги до першої взуття для маленької дитини - це зручність, безпека і натуральні матеріали. Вибираючи якісне взуття своєму малюку, слід зупинити свій вибір на тій, що виготовлена з натуральної шкіри. Всі шви, краю і застібки повинні бути добре оброблені, щоб не натирали тонку шкіру дитини.

Для того, щоб в процесі розвитку малюка не з'явилося дефектів розвитку стопи, лікарі рекомендують вибирати ортопедичне взуття. Саме вона відповідає всім перерахованим вище вимог, а також має ряд додаткових переваг.

Для того, щоб взуття сприяла правильному розвитку стопи малюка, потрібно звертати увагу на наявність дуже важливих деталей:

  • Підошва повинна бути щільною, легкою і гнучкою, щоб малюкові, який ще нетвердо стоїть на ногах, було зручно ходити. Обов'язковий невисокий каблучок (1-1,5 см). Тому наприклад дитячі кеди не можуть бути ортопедичніми - там в підошві не має де ставити каблучок.

  • Ортопедичне взуття не повинна бути тісною, інакше дитина не зможе вільно рухатися. Крім того, маленьким дітям не можна купувати взуття на виріст. Як би Вам не хотілося заощадити, це не той випадок. Максимально допустимою вважається запас до півтора сантиметрів, в іншому випадку, може почати формуватися клишоногість через занадто довгих черевик, малюк буде спотикатися і падати.

  • Для малюка слід вибирати вироби з високим, цільним і жорстким задником. Наявність швів на заднику зробить виріб незручним і призведе до появи мозолів на ніжній дитячій шкірі.

  • Взуття має міцно фіксувати ніжку - стопу і гомілковостопний суглоб. Найкраще вибрати ортопедичне взуття з регульованими застібками, щоб підійшла на ніжку будь повноти. Хорошим варіантом для підростаючого дитини будуть липучки, тому що малюк зможе швидше навчитися взуватися і роззуватися сам. Для дітей молодшого віку краще купувати сандалі з застібками, але не зі шнурками, тому що випадково розв'язався шнурочок може привести до падіння і травми.

Крім усього цього, ортопедичне взуття має анатомічну устілку з супінатором, який буде сприяти правильному формуванню склепіння стопи, запобігаючи тим самим плоскостопість, а також широкий закритий мисок, який забезпечує додаткову зручність носіння. Якісне ортопедичне взуття для дітей від ТМ "Шалунішка" підібрати за розміром і повноті для дитини індивідуально і відповісти на всі питання, що цікавлять Ви можете зателефонувавши за телефоном 0800 300 188 або купити дитячу ортопедичне взуття на сайті shalunishka.ua