Красива в'їзна система може значно поліпшити зовнішній вигляд двору, при цьому захищаючи його від непроханих гостей. Ворота з ковкою являються максимально надійним рішенням, яке додасть ділянці ексклюзивності та підкреслить відмінний смак її власника. Підбираючи металеву конструкцію, потрібно дотримуватися певної стилістики, щоб всі об'єкти на території гармонійно поєднувалися один з одним. Сьогодні фахівці «БРАМА МАРКЕТ» допоможуть зрозуміти, якому оформленню краще віддати перевагу.

Розглянемо етапи виготовлення кованих воріт

Для початку ми пропонуємо читачам дізнатися, як проходить створення ексклюзивних в’їзних систем.

  • Для того, щоб конструкція відповідала всім вимогам замовника, розробляється детальний ескіз. Над його створенням працює художник або дизайнер, втілюючи на папері ідеї будь-якої складності.

  • Готовий ескіз передається ковалям: вони виготовляють з металу декоративні елементи, використовуючи гарячий метод. Після цього всі деталі з'єднують між собою за допомогою зварювання.

  • На наступному етапі виріб проходить ретельну підготовку перед фарбуванням. Його відправляють в піскоструминний цех для видалення окалин, а потім шліфують бормашиною. Якщо зварні ворота у двір мають невеликі порожнини в художніх деталях (на звороті), їх заповнюють спеціальним герметиком бельгійського виробництва. Для забивання невеликих щілин на стиках декоративних елементів використовується шпаклівка з особливою структурою.

  • Виключити утворення корозії на металі допомагає застосування методу холодного цинкування. Виріб стає більш міцним і набуває стійкості до різких температурних перепадів.

  • Для того, щоб зробити в'їзну систему максимально привабливою, її покривають металізованим барвником обраного відтінку. За бажанням замовника після монтажу брами на неї нанесуть патину – декоративну фарбу, що підкреслює вигини фігурних деталей.

Типи огороджень, із якими поєднуються ворота з ковкою

Варто відзначити, що вулична система повинна стати гармонійним доповненням паркану. Наприклад, якщо огорожа виготовлена з каменю або цегли, з нею буде поєднуватися конструкція із суцільним заповненням. Можна зашити полотно металевим листом або деревом, а поверх нього розташувати ковані елементи. До паркану ґратчастого типу добре підійде в'їзна система з більш прозорою структурою: в цьому випадку декоративні деталі зварюються одна з одною без використання підложки. Якщо огорожу прикрашено орнаментом, можна виготовити ковані ворота в ідентичному стилі. Найголовніше, щоб відкатна або розпашна конструкція та паркан не відрізнялися по щільності заповнення.

Підбираємо красиві виїзні ворота та оформлення для них відповідно до особливостей будівлі

  • Якщо котедж виконаний в стилі «мінімалізм», варто відмовитися від полотна незвичної форми зі складними візерунками. Заповнення повинно бути лаконічним, а стулку краще зробити геометрично правильною.

  • До приватного будинку із середньовічним оформленням добре підійдуть розпашні ворота, що мають полотна з дерева, поверх яких розташовуються ковані фігурки диких тварин і різних рослин.

  • В'їзд до будівлі в готичному стилі стане максимально ефектним, якщо конструкція матиме темний відтінок, а в якості додаткового декору виступить срібляста або зеленувата патина.

Як замовити ворота з елементами ковки у Львові?

Стати власником унікальної в'їзної системи ручної роботи дуже легко! Зателефонуйте за номером +38 (067) 112-18-69 або +38 (050) 356-21-14 та озвучте всі свої побажання нашому менеджеру. Професійний консультант швидко прорахує вартість виготовлення воріт на замовлення, а також допоможе обрати автоматику для простого та комфортного управління масивним кованим полотном (FAAC, Nice або CAME). Купити продукцію за спеціальними цінами можна під час візиту в спеціалізований шоу-рум «БРАМА МАРКЕТ Львів» за адресою: вул. Городоцька, 286-Б, поверх 4, офіс №1.

https://i.siteapi.org/DoUMXMuHhp2oQ3FLn7dww6jp3uI=/0x0:949x598/06964150ce0e319.ru.s.siteapi.org/img/3j0r39xdkwysoo0gsccwg88k88ko4k

https://i.siteapi.org/eMg84cJBAhUZVpDMw2wJEcrZFkY=/06964150ce0e319.ru.s.siteapi.org/img/9ilwj9pk94w0kgwkow88ck04o0okow

https://brama-market.lviv.ua/static/img/0000/0006/3320/63320594.jn24v6d2h1.jpg