Шукаючи нову браму, кожен замовник бажає знайти ідеальну конструкцію, яка поєднає в собі функціональність, довговічність та привабливий дизайн. Якщо ви прагнете встановити відкатні ворота з досконалими параметрами – зверніть увагу на в’їзні системи від польського виробника Wisniowski. Вони виконані в сучасному стилі на наділені всіма необхідними характеристиками. Про вуличні брами, які здатні задовольнити потреби кожного власника приватного будинку, розкажуть фахівці «ЗАВОД WISNIOWSKI».

В’їзні ворота на роликах з Польщі – технічні характеристики

Сучасні брами від виробника відрізняються тим, що їх наділяють максимальною кількістю переваг. Оскільки конструкція являється самонесучою, ніщо не блокує переміщення полотна. Між стулкою та землею завжди залишається кілька сантиметрів вільного простору. Систему обладнано несучою металевою рейкою, яка має розмір 95х85 мм. Вона встановлюється на стулку воріт за допомогою кріплення. Завдяки цьому елементу механізм працює стабільно, плавно і практично безшумно. Рейка оснащена кареткою на роликах, яка знаходиться всередині та має ідентичний розмір (95х85 мм).

Що стосується установки конструкції – для неї використовують фундаментні анкерні болти (2-3 шт). Якщо дивитися на браму з вулиці, полотно буде від'їжджати вліво. Для успішного монтажу воріт на замовлення необхідно точно визначити ширину між стовпчиками. Також слід виміряти висоту стулки та додати до неї 17,5 см.

Зсувні ворота Wisniowski: особливості та переваги

Система оснащена рядом корисних елементів, які роблять її максимально функціональною та безпечною.

  1. Сигнальна лампа завжди сповістить про рух полотна.

  2. Система автозакриття здійснить управління стулкою без стороннього втручання. Можна встановити таймер, який виручатиме, якщо ви в поспіху забуватимете закрити заїзд.

  3. Завдяки чутливим фотоелементам механізм швидко відреагує, якщо його роботі буде щось перешкоджати. Стулка відразу ж від'їде вбік. Доповнює цю функцію вимикач перевантаження.

  4. Автоматика для воріт AWSo2000 встановлюється в центральному стовпчику конструкції, який має розмір 120х120 мм. Завдяки цьому привід отримує захист від викрадення, а в разі відключення електроенергії його можна розблокувати за допомогою спеціального важеля. Таке розташування, до того ж, запобігає негативному впливу погодних факторів і знижує ризик виникнення механічних пошкоджень.

Перевага брам Wisniowski також забезпечується оптимальним показником напруги, при якому працює механізм. Навіть якщо дріт, що подає електрику, буде пошкоджений, він не завдасть шкоди вашому здоров'ю.

Дизайн воріт на паркан

Виробник представив на вибір кілька видів оформлень, які органічно впишуться в загальну композицію будь-якого двору. Полотно брами, виконане з прутів, може бути прикрашено кованими елементами, округлими й загостреними наконечниками та різними візерунками. Також можна замовити стулку у вигляді секцій зі сталі, забарвлену в обраний відтінок з палітри RAL чи HomeInclusive.

Як замовити відкатні ворота Wisniowski у Львові?

Пропонуємо купити браму преміум-класу за найкращою ціною від виробника. Для отримання професійної консультації та здійснення замовлення телефонуйте нашим менеджерам за номером +38 (050) 993-70-77. Бажаєте обладнати не тільки в’їзд у двір, а й встановити ворота в гараж? Ми радо в цьому допоможемо! В асортименті онлайн-маркету wisniowski-vorota-kiev.com.ua представлено безліч спеціалізованих конструкцій на будь-який смак. Отримайте знижку на обрані товари, завітавши до найближчої демонстраційної зали. Відвідайте шоу-рум «ЗАВОД WISNIOWSKI Львів» за адресою: вул. Городоцька, 286-Б, 1-й офіс на четвертому поверсі.