Каркасные домаДавно мрієте обзавестися власним будинком? Готова нерухомість не завжди відповідає нашим очікуванням. Якщо хочете отримати «будиночок мрії», то краще самому зайнятися його будівництвом. Це не такий вже витратний процес, якщо правильно вибрати технологію, матеріали та забудовника.

Переваги каркасних будинків

Одна з найпопулярніших технологій будівництва на даний момент. Сучасні каркасні будинки  мають чимало переваг:

  • Економічність. Легка вага будинку дозволяє скоротити витрати за рахунок фундаменту і оренди будівельної техніки.
  • Енергоефективність. Дереву характерна низька тепловіддача.
  • Швидкість. Вам не доведеться довго чекати заселення в будинок. На його зведення потрібно до 3 місяців (приблизно в 2 рази менше, ніж на будівництво цегельного). Будівля не дає усадки, можна відразу ж починати її внутрішнє облаштування.
  • Надійність. Каркасні будинки відрізняються високою сейсмологічної стійкістю. Дерево володіє хорошою гнучкістю, тому непогано переносить різні негативні впливи. В середньому каркасний будинок здатний «прожити» близько 50 років. При грамотному догляді, будівля може використовуватися більше століття.
  • Екологічність. Багатьох приваблює в каркасних будинках факт використання натурального дерева.  Матеріал не виділяє токсинів.
  • Простота облаштування. Крім того, що вам не доведеться чекати усадки для ремонту, є й інші переваги. Наприклад, в каркасному будинку можна без зусиль зробити перепланування. До того ж в ньому вдасться легко приховати всі комунікації.
  • Різноманітність. Каркасні будинки можуть зводитися з найрізноманітніших проектах. головне – знайти хорошого забудовника.

Де замовити будівництво каркасного будинку?

Користуйтеся послугами перевірених компаній, які давно діють в сфері та мають хорошу репутацію. В такому випадку можна бути впевненим, що забудовник дотримувався технологію і вжив всіх заходів для безпеки, енергоефективності та довговічності будови. Наприклад, багато власників приватних каркасних будинків замовляли їх спорудження компанії «ЕвроХаус». Зверніть увагу, що їй можна доручити не тільки будівництво будівлі. Фахівці компанії можуть взяти на себе проектування, вибір ділянки під забудову, внутрішнє облаштування, ландшафтний дизайн. Довірити компанії «ЕвроХаус» можна і будівництво басейну на ділянці поряд з будинком. Тобто, ви можете в стислі терміни отримати повністю готове до заселення житло.