Існує так багато різних ліжечок на ринку дитячих товарів, що може видатись неможливим вибрати правильне для вашої дитини. Деякі з них стильні та красиві, але чи безпечні вони? Інші ж високофункціональні, але чи висока ціна відповідає якості?

Ми пропонуємо ознайомитись з брендом “Дитячий Сон”, де виробляють стильні та функціональні ліжечка.

Чудові ліжечка “Дитячий Сон”

З 2010 року компанія “Дитячий Сон” виробляє якісні дитячі ліжечка і зосереджує свою увагу на комфорті малюків та їх правильному розвитку. Ліжечка виробляються за допомогою сучасних технологічних рішень, що забезпечує відмінну якість дитячих меблів. Ліжка виготовляються з екологічно чистих матеріалів, а саме масиву вільхи та сосни, які роблять ці меблі надзвичайно міцними та надійними. Дитина в жодному разі не травмується, так як ліжечка не містять гострих деталей чи які виступають, всі елементи безпечно оброблені. Щоб не зашкодити малюкові використовуються акрилові фарби та лаки, які відповідають строгим стандартам безпеки.

Характерними особливостям якими наділені дитячі ліжечка Дитячий сон є заокруглені форми деталей та лаки на водній основі. Також оснащені регулюванням по висоті спального місця. Якщо вибрана вами модель ліжечко трансформер, то можливо буде обрати відповідну до віку та потреби дитини комбінацію складання.

І варто зазначити, що правильне використання дитячого ліжечка є основним фактором захисту дитини. Це місце, де ви іноді залишатимете дитину без нагляду, тому для забезпечення безпеки потрібне належне складання, використання та усвідомлення ризиків. Неправильне використання може спричинити дратівливість у дитини та травми. Є декілька правил, за допомогою яких, ви можете забезпечити безпечне використання дитячого ліжечка.

  • Зберіть ліжечко правильно. Під час установки ліжечка уважно дотримуйтесь вказівок виробника. Дитячі ліжечко повинні виготовляютися з дотриманням строгих стандартів безпеки.

  • Зверніться до магазину або виробника, якщо у вас виникли проблеми з інструкціями.

  • Зв'яжіться з магазином або виробником, якщо ви не маєте будь-яких частин конструкції.

  • Подивіться чи є гострі краї або шорсткі місця. Це може включати в себе неправильно шліфовану деревину на каркасі ліжка, металеві виступи та неправильно закріплені гвинти.

  • Переконайтеся, що між боковинами ліжка та матрацом немає великих проміжків.

Безпека, особисті уподобання, зручність та ціна є головними пріоритетами у прийнятті правильного рішення щодо вибору дитячого ліжечка.

Стаття підготовлена інтернет магазином Mybuy24.net