Сьогодні у будь-якого підприємства є свої складські майданчики. Обзаводяться ними також торгові точки, заклади громадського харчування. Як організувати правильно зберігання товарів на складі? Все залежить від інтенсивності потоку продукції. Якщо вона надходить сюди у значних кількостях, то місця навіть у великому приміщенні скоро перестане вистачати. Не поспішайте збільшувати простір вшир, а почніть, в буквальному сенсі, піднімати його вгору за допомогою стелажів. Вийде багатоярусний місткий склад з акуратно розподіленими партіями товарів.

У пошуках обладнання

Де замовити конструкції для складу? Їх поставляють на вітчизняний ринок профільні компанії. Наприклад, підшукати підходящу продукцію користувачі можуть на порталі ssk.ua. Надасть стелаж Склад Сервіс по адекватною ціною - переконайтеся в цьому самі, погортавши віртуальні каталоги.

Треба відзначити багатий асортимент постачальника. На сайті представлені різні варіанти складських стелажів:

  • палетні;
  • автоматичні;
  • мезоніни;
  • поличні;
  • архівні.

Бажаєте заощадити на оснащенні складу? На цей випадок компанія може запропонувати конструкції б/у – обійдуться вони набагато дешевше. Які саме типи підтриманих конструкцій можна знайти в асортименті? Це фронтальні, в'їзні та стельові моделі. До них підприємці можуть замовити обладнання б/у, яке теж стане у нагоді на складі. Йдеться про стрічкові конвеєри - вони спрощують транспортування вантажів і автоматизують цей процес.

індивідуальні рішення

Далеко не завжди готові стелажні конструкції вдається вдало вписати у простір складу. Як бути в цьому випадку? Скористатися спеціальною послугою від Склад Сервіс – компанія готова запропонувати спеціалізовані стелажні рішення. Наприклад, можна використовувати гравітаційні конструкції – вони задіють складську площу ефективніше, ніж фронтальні завдяки відсутності проходів між стелажами. Їх також називають роликовими, бо системи оснащені спеціальними коліщатками для зручності переміщення. Подібні конструкції затребувані на виробничих і накопичувально-розподільчих складах.

Можна використовувати також мобільні моделі стелажів. Це пересувні секції, які можна без проблем переставляти, змінюючи тим самим внутрішній простір складської зони.

Зручне рішення – шатлові стелажі. Вони являють собою цілі системи, призначені для складування палет. Яким чином забезпечується доступ до продукції? Тут використовуються шатли на дистанційному управлінні замість навантажувачів. Саме ці пристрої забезпечують переміщення палет усередині конструкції.