Останнім часом величезний попит на будівельному ринку мають вуличні системи, виконані з профільного листа. Вони зарекомендували себе як надійні конструкції з простим, але привабливим дизайном. Щоб виготовити ворота з профнастилу, необхідно знати чимало важливих моментів, мати якісні матеріали та певні інструменти. Сьогодні співробітники «БРАМА МАРКЕТ» розкажуть, як відбувається процес створення вуличних систем, а також ознайомлять читачів з правилами їх монтажу.

В’їзні ворота з профнастилу: загальна інформація

Металеві конструкції відомі своєю надійністю, міцністю та довговічністю. Даних характеристик можна досягти за допомогою використання якісних матеріалів, фурнітури, і, звичайно ж, певних знань.

Спочатку необхідно визначитися з типом вуличної системи й зробити вибір на користь розпашної брами чи встановити відкатні ворота. Перший вид є більш бюджетним і простим у монтажі. До того ж, він не здійснює значного навантаження на огорожу. Однак двостулкові конструкції складніше обладнати автоматикою, оскільки можуть виникнути проблеми з підбором оптимальної моделі електроприводу.

Відносно відкатних систем – для їх установки необхідний запас місця для зсування стулки та надійне огородження (паркан), а також розуміння всіх тонкощів монтажних робіт.

Матеріали, які необхідні для виготовлення воріт з металопрофілю

Після визначення з типом конструкції настає етап створення каркаса для неї. Він являється основною частиною, яка повинна бути міцною та надійною. Отже, використовуються наступні складові:

  • Профільна труба двох розмірів – 60х40х2 і 40х20х2 мм;

  • Профнастил або гладкий лист металу – 0,4-0,6 мм;

  • Швелер – 20 або 16 см довжиною;

  • Арматура для залізобетону – 12-14 мм.

Останні дві позиції необхідні виключно для виготовлення відкатних воріт.

Якщо перевага віддається розпашній брамі, особлива увага приділяється двом моментам:

  1. Петлі з опорними підшипниками. Не варто економити на даних складових – краще придбати дорогі елементи. Встановлюються вони перед монтажем всієї конструкції за допомогою методу зварювання.

  2. Каркас повинен витримувати будь-які пориви вітру, тому він виготовляється з проміжною продольною балкою та підкосами, які перехрещуються. Це забезпечує максимальну стійкість конструкції.

Для фіксації заповнення використовуються саморізи по металу або спеціальні болти. Довжина останніх підбирається в залежності від товщини труби та висоти хвилі матеріалу.

Встановлюємо ворота з профнастилу

Першим етапом є підготовка фундаменту та основи для каркаса. Все це вимагає чималих зусиль і знань, які відомі виключно професіоналам. Кожен тип конструкцій відрізняється деякими нюансами монтажу. Так, щоб встановити розпашні ворота з хвірткою, знадобляться три стійки, для яких викопуються ями діаметром приблизно 20 см і глибиною 1 м. Спочатку в них засипається гравій або щебінь (15 см), після чого заливається бетон. Стійки в ямах повинні розташовуватися рівно по вертикалі, інакше виникнуть проблеми з установкою стулок. Коли бетон повністю застиг, настає час закріплення полотен.

Монтаж відкатних воріт може здійснюватись різними способами з певними варіантами розташування консольної системи. Як правильно провести цей процес, знають кваліфіковані фахівці, тому, якщо ви вирішили встановити вуличну браму зсувного типу, краще зверніться до професіоналів.

Виїзні ворота з профлиста: розглянемо переваги

Профнастил широко використовується для виготовлення в'їзних конструкцій. Таку популярність він заслужив завдяки своїм властивостям.

  • Ребра жорсткості роблять матеріал стійким перед будь-якими погодними умовами;

  • Ворота з профнастилу, ціна яких набагато нижча за якість, являються одними з найбільш дешевих;

  • Браму можна оформити під дерево або забарвити у необхідний RAL-колір;

  • Якісний профлист має гарантійний термін 15 років.

Як замовити недорогі металеві ворота у Львові?

Самостійне виготовлення в'їзних систем вимагає чималих зусиль. Якщо ви маєте певні сумніви, радимо звернутися за допомогою до професіоналів. Ми пропонуємо виготовлення воріт з профнастилу за прийнятною ціною з урахуванням всіх побажань замовника. Також надаємо безкоштовну послугу виїзду замірника на об'єкт, доставку по території країни та професійний монтаж. Крім того, менеджери підберуть оптимальну модель автоматики для воріт (NICE, CAME або FAAC), яка забезпечуватиме коректну роботу системи протягом довгих років. Для того, щоб обговорити всі питання, зателефонуйте за номером +38 (067) 112-18-69 або відвідайте виставкову залу «БРАМА МАРКЕТ Львів». У шоу-румі, розташованому за адресою: вул. Городоцька, 286-Б, можна отримати особливу знижку на замовлення!

https://brama-market.nethouse.ru/static/img/0000/0006/8560/68560795.fxp0uq7jlw.W665.jpg

 

https://brama-market.lviv.ua/static/img/0000/0006/8560/68560396.4uizav4dp3.png

https://brama-market.lviv.ua/static/img/0000/0006/8559/68559947.ex1ti8vfn6.jpg