У сімейному бюджеті утворилася діра? Залатати її допоможе мікрокредит. Переходьте на портал https://tvoigroshi.com.ua/uk, щоб прямо зараз оформити позику онлайн. Компанія пропонує максимально комфортні умови співпраці для нових клієнтів. Так, процентна ставка по першому кредиту становить всього 0,01%. Скільки грошей можна взяти в кредит? До двох тисяч гривень на тридцять днів. Надалі кредитний ліміт клієнта буде поступово збільшуватися – максимальна сума становить п'ятнадцять тисяч гривень. Само собою, збільшити її можна, тільки дотримуючись всіх умов співпраці.

Чому обирають МФО?

Перевага таких організацій перед ломбардами очевидна – тут не вимагають залишити у заставу ювелірні вироби або дорогу техніку. Процентні ставки при цьому зазвичай набагато лояльніші.

Чим МФО відрізняється від банків? Більш комфортними умовами кредитування. Банківські структури наприклад, вимагають від своїх потенційних позичальників довідку про доходи. Добре, якщо людина офіційно працевлаштована та може принести всі необхідні папери з роботи. А як бути фрілансерам? Їм отримати кредит в банку важче. І тут на допомогу приходять МФО. Отримати кредит тут можна, маючи при собі мінімальну кількість документів. Яких саме? Кожна МФО сама визначає список паперів. Заходьте на портал tvoigroshi.com.ua щоб дізнатися, які документи потрібні фірмі «Твої гроші».

Банки програють МФО і в іншому. Вони надто багато значення приділяють кредитної історії клієнта. Якщо вона незадовільна, людині можуть відмовити в грошах. У МФО таких перевірок немає – відношення з компанією людина починає з чистого аркушу. Головне, дотримуватися всіх умов співпраці, щоб не зіпсувати їх.

Вікові обмеження в МФО не такі жорсткі. Банки часто не співпрацюють зі студентами, відмовляють людям похилого віку у віці від 65 років. Що щодо МФО? Тут зазвичай готові видати кредит людям у віці від 18 до 75 років. Заходьте на портал tvoigroshi.com.ua, щоб дізнатися напевно, чи зможете ви стати клієнтом «Твої гроші».