Здійснити індивідуальний підхід в організації навчальної діяльності допомагає диференціація завдань. Пропонуємо вашій увазі розробку різнорівневих завдань з біології для учнів 6 класу, розроблених за матеріалом тем «Клітина. Прокаріоти, еукаріоти. Нижчі рослини та вищі спорові рослини». Тестові завдання розробила вчитель хімії та біології Борщ Тетяна Миколаївна.

Контрольна робота проводиться у вигляді тестування за трьома рівнями складності.

Джерело за посиланням:

https://vseosvita.ua/library/kontrolna-robota-z-tem-klitina-prokarioti-eukarioti-nizci-roslini-ta-visi-sporovi-roslini-2004.html

Найлегший перший рівень складності передбачає вибір одного з варіантів відповіді, 2 рівень – доповнення твердження, а 3 – визначення понять та назву елементів клітини рослини. Вчитель пропонує 2 варіанти завдань із малюнками будови рослинної клітини.

Тестові запитання охоплюють наступні аспекти:

  • Яка систематична одиниця називається найменшою;
  • які з перелічених органів рослини називають вегетативними;
  • тіло яких рослин почленоване на вузли та меживузля;
  • які основні органи рослини відповідають за ріст і розвиток;
  • який орган контролює розмноження клітини;
  • що утворюють бактерії за несприятливих умов.

Ви можете звантажити матеріали в текстовому форматі та, роздрукувавши, використовувати на їх уроках біології під час вивчення даної теми.

У розділі «Бібліотека» на офіційному сайті освітньої платформи ви знайдете й багато інших матеріалів для підготовки до уроків, відкритих заходів, проходження атестації тощо. У методичній скарбничці розміщено матеріали, які надали вчителі з усієї України. Користувач сайту обов’язково отримує сертифікат про авторство, а найактивніші відзначаються подяками та грамотами за роботу з розвитку освітньої платформи.

Крім роботи з педагогами, політика платформи передбачає взаємодію з батьками. Їм пропонується участь у вебінарах та дистанційних курсах, які постійно оновлюється. Допомогти дитині у вивченні предмета або підготовці до ЗНО допоможуть вчителі платформи. У розділі «Репетитори» ви знайдете інформацію про кваліфікацію вчителя та його досвід викладання. Робота з учнями може проводитись дистанційно за допомогою Skype.

Вчителі-предметники можуть залучати своїх учнів до участі в дистанційних предметних олімпіадах. Варто зазначити, що участь в олімпіаді з української мови є абсолютно безкоштовною. Інноваційні завдання олімпіади розроблені незалежними експертами та оновлюються щороку. Завдання підготовлені на основі матеріалу шкільної програми, затвердженою Міністерством освіти та науки України. Інтернет-випробування можуть проходити як за комп’ютером, так і у класі під керівництвом вчителя. Переможці та учасники отримують персональні нагородні документи та пам’ятні подарунки від організатора.