Час інвестувати в нерухомість вищого класу! Місто Львів відоме не тільки своїми архітектурними пам’ятками та культурою, а й швидким темпом життя та стрімким розвитком сучасних житлових комплексів.

Як показує тенденція, все більше сімей обирає квартири у Львові від забудовника. Відповідно, будівництво новобудов в житлових районах Львова стрімко зростає. Такий попит на житло в нових будинках пояснюється тим, що багато українців мігрують до великих міст у пошуках місця праці. Відтак, затишні квартири із зручним плануванням за респектабельною ціною стають хорошим варіантом житла. А можливість оформити виплату на квартиру ще більше наближує молодих сімей до інвестицій у власне житло комфорт-класу.

Квартири у Львові від забудовника «НоваБудова» відзначаються особливим попитом. Багато прогресивних людей приймають розумне рішення, інвестуючи в ЖК «Щасливий» та ЖК «Щасливий» PLATINUM. І зараз ми вас переконаємо: чому?

По-перше, ми пропонуємо вашій увазі декілька будинків ЖК «Щасливий». Перший – це будинок з комплексу, що на Біговій. Ідеальне місце для молодих сімей. Цей комплекс комфорт-класу відомий своєю затишною територією та спокійною локацією. В першому будинку вже живуть щасливі сім'ї, другий – активно будується. Інший будинок преміум-класу, що на Чорновола вразить вас своїм непересічним дизайном та приємним розташуванням. Якщо, ви амбітна молода людина, яка весь час перебуває в русі, то інвестиція в таке житло – чудовий вибір.

По-друге, наша компанія подбала про те, щоб розмістити свої будинки в розвинутих і водночас затишних районах Львова. Інфраструктура обох районів добре розвинена. Рукою подати до шкіл, садків та центрів відпочинку та шопінгу. Зупинки громадського транспорту розташовані в межах 5 хв. ходьби.

По-третє, компанія «НоваБудова» відома, як відповідальний забудовник. Ми використовуємо високоякісні будівельні матеріали та надсучасні будівельні технології. Монолітний каркас будинку, знаний своєю довговічністю, забезпечить вам впевненість у вашому житлі. Крім цього, важу безпеку гарантуватиме професійні пожежна та охоронна системи.

По-четверте, прилегла територія комплексів щедро облаштована. Такі об’єкти, як спортивне поле, дитячий майданчик та сквери дозволять вам та вашим дітям активно проводити час на свіжому повітрі. Також, навколо будинкові ділянки добре озеленені. ЖК «Щасливий», що на Біговій, розташований неподалік від лісу. А ЖК «ЩасливийPLATINUM» містить просторі тераси із розкішною панорамою на місто.

По-п’яте, ТОВ «НоваБудова» зарекомендувала себе на українському будівельному ринку, як професіонали своєї справи. За 13 років компанія спорудила 4 житлові комплекси та ввела в експлуатацію 20 житлових будинків. А 2 роки тому – розпочала зведення житлового комплексу у Львові, який складається з 3 будинків. У першому із них вже щасливо живуть українські сім’ї.

Щиро надіємось, що всі вище перелічені переваги житлових комплексів від компанії «НоваБудова» допоможуть вам у виборі квартир у Львові від забудовника. І закликаємо вас інвестувати розумно та вигідно.