Тривалість експлуатації автомобільного радіатора залежить від багатьох факторів, в тому числі від якості його обслуговування. Чи не приділяючи цьому питанню належної уваги, багато автовласників стикаються з раптовими проблемами і поломками. Особливо важливо приділити час на перевірку системи і ремонт радіатора в міжсезоння, щоб не опинитися без тепла або прохолоди в ті дні, коли погода різко змінюється і комфорт в автомобілі потрібно підтримувати за допомогою радіатора.

Якщо радіатор не хоче нормально працювати, це не привід одразу ж викидати його і купувати новий. Практично будь-які проблеми може вирішити ремонт радіаторів Київ, проведений професіоналами своєї справи. У короткі терміни і ефективно усунути практично будь-які поломки ви можете в нашій автомайстерні. Ми впораємося з будь-яким завданням!

Ремонт радіаторів автомобіля

Ремонт радіатора Київ починається з професійної діагностики. Перед тим, як робити будь-які заходи по ремонту системи, важливо з'ясувати причину виходу її з ладу.

Автомобільні радіатори ламаються під впливом різних факторів. Найбільш поширеними проблемами є:

• низькоякісна охолоджуюча рідина;

• удари, поштовхи і інші механічні дії на систему;

• вихід з ладу окремих частин системи;

• занадто високий тиск;

• перегрів машини та ін.

Після чіткого визначення причини поломки, ми зможемо швидко її виправити.

В нашій автомайстерні ви можете полагодити радіатор будь-якого типу: алюмінієвий, латунний, пластиковий.

Однією з найбільш затребуваних послуг є чистка серцевини. Ми допоможемо привести в порядок будь-які радіатори, в тому числі у вантажних автомобілів, пічок, охолодження ДВС.

Також в нашій автомайстерні здійснюється заміна та пайка бочків, серцевин з алюмінію, трубок (алюмінієвих, мідних, латунних), ремонт інтеркулера, радіатора кондиціонера і т.д.

Після будь-якого ремонту в обов'язковому порядку необхідно встановити герметичність системи. Для цього проводиться спеціальна перевірка, після якої ми зі спокійною душею можемо повернути авто його власнику.

Ремонт авто радіаторів - це прекрасна можливість не витрачати більшу суму на заміну системи. Це економне і розумне рішення.

Якщо ми беремося за ремонт авторадіаторів, то гарантуємо його успіх і невисоку вартість! Будемо раді допомогти кожному власнику автомобіля!

https://www.remrad.in.ua/