POS терміналиДля проведення розрахунків з клієнтами багато компаній закуповують POS термінали. Це зручне і функціональне обладнання, яке дозволяє істотно оптимізувати процес. Техніка потрібна для автоматизації торгівлі, безпечного і систематизованого зберігання даних, спрощення обліку купівлі-продажу.

Вибираємо POS термінал

Корисно звертати увагу на виробника. Зараз в переліку POS-терміналів лідирує техніка від Posiflex, SAM4S, Toshiba, ASAP POS. Устаткування даних фірм забезпечує високу швидкість проведення операцій, відрізняється тривалим напрацюванням на відмову і зручним інтерфейсом.

Наступний важливий момент – тип POS терміналу. Вони можуть бути моноблоковими. Це компактні і портативні пристрої категорії «все в одному». Другий варіант – дисперсно-модульні термінали. Їх не можна переносити, зате обладнання відрізняється функціональністю, яку можна поширювати. Дані термінали складаються з декількох комплектуючих елементів. Основа – системний блок. До нього підключається все периферійне обладнання. Це, як правило, монітор, зчитувач карт, фіскальна частина, принтер, ПО. Який варіант вибрати? Все залежить від типу закладу. У більшості випадків зручно обходитися моноблоковими терміналами. Такі часто використовують в кафе, банках, клубах. У деяких магазинах, де немає необхідності переносити термінал, встановлюють модульні пристрої.

Звертати увагу потрібно і на діагональ монітора. Чим більше екран, тим комфортніше працівникам. Однак він буде займати більше місця. Випускаються монітори з діагоналлю 10, 12, 15, 17, 19.

Інтерфейс підключення теж може відрізнятися. Популярні варіанти - Ethernet, USB, VGA, RS-232. Можна зустріти обладнання з інтерфейсом HDMI.

Уважно вивчайте інформацію про «начинку». Уточніть, як саме передається інформація з терміналу. Для цього можуть бути використані провідні мережі. Це не дуже зручно, адже термінал буде використовуватися тільки на робочому місці касира. Більш популярний варіант з радіомодемом.

Чи є в комплекті зчитувач магнітних карт? Все більше і більше людей віддає перевагу безготівковому розрахунку. Це зручно і для співробітників закладу, адже не потрібно шукати здачу.

Де купити POS термінал?

Ви можете замовити це обладнання на сайті https://megapos.com.ua/. Тут POS термінали представлені в солідному асортименті. Всі товари оригінальні і сертифіковані. На них передбачена гарантія. Менеджери компанії можуть надати вам допомогу у виборі обладнання. Доставка виконується швидко по всій країні.