Іноді бувають випадки, коли замовники, припустившись помилки у знятті мірок, вказують неправильні габарити необхідної в'їзної системи. Автоматичні гаражні ворота можуть не підійти для установки, якщо вони не будуть відповідати параметрам приміщення. Саме тому високоточний замір є одним з головних етапів, який слід виконати, перш ніж замовляти секційну браму. У цій статті спеціалісти «WISNIOWSKI-VOROTA» розкажуть про те, які розміри потрібно буде визначити для того, щоб конструкція була вмонтована ідеально.

Розглянемо основні поняття та їх значення

Для того, щоб ви могли зробити виміри правильно, потрібно розуміти, які відстані будуть відігравати важливу роль при проведенні монтажних робіт. Отже:

 • Що таке висота перемички? Дізнатися її дуже просто: необхідно виміряти відстань від верхнього краю просвіту до стелі. Даний показник дозволить зрозуміти, яким механізмом балансування можна буде оснастити складні ворота на замовлення. Перемичка, вона ж одвірок, підійде для установки торсіона лише в тому випадку, якщо її розмір складе не менше ніж 25 см. Для пружин розтягування знадобиться набагато менше місця – якщо планується установка електричного приводу, висота повинна бути хоча б 15 см. У разі, якщо автоматику не закріплюватимуть, а площа брами не перевищить 8 м², вистачить і 10 см.
 • Що таке пристінки або заплічники? Ними називають відстані по обидва боки від країв прорізу до найближчих кутів. На пристінках виконується установка вертикальних стійок конструкції. Зазвичай для цього вистачає 13-14 см (з кожного боку).
 • Навіщо потрібно знати глибину гаража? Секційні ворота з сендвіч-панелей обладнані полотном, яке при відкритті заїжджає під стелю, тож для його розміщення повинно бути достатньо місця. Для того, щоб визначити цей показник, потрібно просто додати до висоти прорізу 40 або 45 см (для конструкції з площею понад 8 м²). Залежно від типу збірки – низького або високого – прорахунок глибини виконується певним способом. У першому випадку до висоти прорізу слід додати 55 см, а в другому потрібно скласти 3 показники: розмір перемички + 26,5 см + 85 см.

4 корисні поради для здійснення коректних вимірів

 • Монтаж підйомних воріт проводиться на внутрішній поверхні стіни. Відповідно, зняття мірок потрібно виконувати з боку приміщення.
 • Для того, щоб точно визначити розміри, слід виконати замір як мінімум в трьох точках: у кутах, а також по центру прорізу. Якщо зняті значення будуть відрізнятися – обирайте найбільше.
 • Обов'язково дізнайтеся рівень чистової підлоги. Якщо покриття ще не готове – зробіть позначку на стіні.
 • Зверніть увагу на те, що пристінки та перемичка повинні знаходитись в одній площині.

Переходимо до зняття мірок: порядок виконання дій

 • Спочатку визначаємо рівень чистової підлоги або відзначаємо його на стіні, перевіряємо горизонтальність покриття.
 • Потім переконуємося в тому, що стіни для кріплення гаражних воріт строго вертикальні.
 • Далі визначаємо прямокутність просвіту. Різниця в значеннях діагоналей не повинна перевищувати 5 мм.
 • Дізнаємося ширину прорізу: знімаємо мірки в трьох місцях і вибираємо найбільший показник. Ті ж дії виконуємо для вимірювання висоти.
 • Тепер дізнаємося розмір пристінок і перемички.
 • На останньому етапі вимірюємо глибину приміщення.

Як замовити гаражні ворота з доставкою та монтажем у Львові?

Якщо ви вже обрали модель брами та знаєте її точні розміри – телефонуйте за номером +38 (050) 993-70-77 або залишайте дані для зворотного зв'язку у формі заявки на сайті. При найменших сумнівах, що габарити прорізу можуть бути визначені невірно, скажіть про це нашому менеджеру. Він відправить замірника на об'єкт абсолютно безкоштовно! Бажаєте побачити встановлені секційні ворота з автоматикою, подивитись на зразки панелей та отримати знижку на замовлення? Приїжджайте до шоу-руму «WISNIOWSKI-VOROTA Львів» та отримуйте приємні бонуси! Чекаємо на гостей за адресою: вул. Городоцька, 286-Б, поверх 4, офіс 1.