Корозія - один з найстрашніших ворогів автомобіля. Так чи інакше процес розвивається в процесі експлуатації. Боротися з нею дуже складно, особливо якщо корозія активно розвивається в одній з ділянок кузова. Набагато простіше попередити її поширення і зупинити спочатку.

Антикорозійна обробка кузова автомобіля дозволяє досягти приголомшливих результатів. Кузов - найдорожча частина машини, тому його заміна (повна або часткова) може бути істотним ударом по гаманцю. Антикорозійна обробка автомобіля ціни не перевищує меж розумного. Таке рішення обійдеться набагато дешевше, ніж подальший ремонт кузова.

Якісно виконати антикорозійну обробку можуть тільки фахівці на СТО, маючи необхідне обладнання і матеріали. У нас ви можете отримати кращий захист для свого автомобіля від корозії, яка забезпечить його збереження в будь-яких умовах.

Особливості обробки антикором авто

Антикорозійний захист кузова автомобіля має свою специфіку, тому що він знаходиться в постійному русі, вібрації і постійно повинен витримувати активний вплив навколишнього середовища.

Сучасний ринок пропонує безліч матеріалів, які допомагають боротися з корозією. Вони створені на основі різних речовин і дають тимчасовий результат. Для умов нашої країни все вони не підходять, так як працюють в діапазоні температури 30С. В Україні ж перепад температури протягом року може досягати 60-ти градусів.

Наша автомайстерня пропонує свій метод вирішення проблеми - ми покриваємо кузов матеріалом, який просочує його під впливом високої температури. Він наноситься під великим тиском, заходячи в усі шви і щілини.

Наш Антикор для автомобіля відрізняється безліччю позитивних експлуатаційних характеристик:

• не відшаровується;

• має водовідштовхувальні властивості;

• має шумопоглинаючі властивості;

• може самостійно відновлюватися при пошкодженні.

У нас ви можете провести антикорозійну обробку будь-якого автомобіля: седана, джипа, кросовера, буса.

На свою роботу ми дає гарантію 3 роки з післягарантійним обслуговуванням.

Забезпечте своєму автомобілю гідний захист від корозії раз і назавжди! Автоантікор працює для вас!

www.avtoantikor.com.ua/