Кожен, хто планує замовити в’їзну систему для захисту приватної території, знає про те, що на будівельному ринку запропоновано два типи брам – відкатні та розпашні. Якщо ви хочете встановити ворота у двір, варто зрозуміти, яким видом механізму буде зручніше користуватися. Перед тим, як здійснити вибір, потрібно ознайомитися з деякими конструкційними нюансами різних виробів. «БРАМА МАРКЕТ» проінформує читачів про всі відмінності вуличних систем і допоможе прийняти вірне рішення.

Відкатні ворота: комфорт і безпека експлуатації

Щоб користування в'їздом було максимально зручним, його оснащують брамою консольного типу. Така система особливо добре підходить для перекриття габаритних прорізів і може складатися як з однієї, так і з двох стулок. Монтаж виконується за умови наявності вільного простору уздовж огорожі. Полотно буде зрушуватися вбік у площині забору, швидко відкриваючи проїзд. Однією зі значних переваг конструкції стає розташування її стулки на певній відстані від землі. Завдяки цьому щит буде ходити максимально легко за будь-яких погодних умов – він не примерзатиме та не застрягатиме під час руху.

Найбільший попит мають ворота на роликах від наступних виробників:

  • Wisniowski (Польща);
  • Alutech (Білорусь);
  • DoorHan (Чехія).

Польський завод займається випуском преміум-виробів з привабливим ґратчастим заповненням різних видів, представлених в широкому асортименті. Білоруське підприємство виготовляє зсувні системи мідл-класу. Полотна зазвичай зашиваються алюмінієвими профілями або сендвіч-панелями. Чеський виробник пропонує бюджетні варіанти відкатних брам. Для заповнення стулок застосовуються «сендвічі» в рамці з алюмінію.

В Україні також є цех з виготовлення воріт на дачу. Полотно виконується з якісного фінського профнастилу RUUKKI, а за оптимальну роботу системи відповідають оцинковані елементи фурнітури.

Розпашні ворота та їхні особливості

Дані конструкції відрізняються від розсувних способом відкривання та мають зовсім інші монтажні вимоги. Зазвичай в проріз встановлюють стовпи, до яких за допомогою петель кріпляться стулки. Варто відзначити, що навіть при досить простій конфігурації розпашні автоматичні брами мають кілька суттєвих недоліків.

  • Проблематична експлуатація в холодну пору року. Поривчастий вітер здійснює на полотна велике навантаження, через яке привід може вийти з ладу під час відкриття проїзду. Взимку доведеться уважно стежити за кількістю снігу в радіусі руху стулок, інакше вони будуть регулярно застрягати та зрештою деформуються.
  • Необхідність частого обслуговування. Якщо ви вирішили встановити ворота на стовпах – будьте готові до того, що полотна можуть провиснути. Щоб уникнути цього, потрібно весь час стежити за станом петель.
  • Зменшення корисного простору. Тип відкриття брами може бути зовнішнім (на вулицю) або внутрішнім (у двір). У місцях ходу стулок розміщення будь-яких об'єктів (лавочок, дерев, садового декору) стане неможливим.

Як замовити ворота для приватного будинку з установкою під ключ у Львові?

Щоб купити браму обраного типу за найвигіднішою ціною, достатньо просто зателефонувати до нас! Зв'яжіться з менеджерами за номером +38 (067) 112-18-69 (Kyivstar) або +38 (050) 356-21-14 (Vodafone). Вони проконсультують вас з усіх питань і підкажуть, які аксесуари та автоматику для воріт краще підібрати. Не знаєте, який розмір повинна мати в’їзна система? Скажіть про це нашим фахівцям! Професійний майстер безкоштовно приїде на об'єкт і виконає необхідні заміри. Нагадуємо, що всі гості шоу-руму «БРАМА МАРКЕТ Львів» отримують гарантовану знижку за візит! Приїжджайте до спеціалізованої виставкової зали за адресою: вул. Городоцька, 286-Б, 4-й поверх, офіс №1.

https://i.siteapi.org/VeUDpq4pQEvI1JjOUnKVtsrxa48=/0x0:1024x649/06964150ce0e319.ru.s.siteapi.org/img/iara1mpkwa8s8cc44og0c48s400ko8

https://brama-market.lviv.ua/static/img/0000/0006/8301/68301970.gcsasxh5k6.jpg

https://i.siteapi.org/8JbcCGMO3wPtJd0hjlLGO5f2MJ4=/0x0:960x574/06964150ce0e319.ru.s.siteapi.org/img/9fzeuofesboks808o0o8wcwc4s80k4