Інтернет-магазин ZYABKIN™ сучасні маркетологи називають універсальним ресурсом, який доступний українським покупцям у будь-який час. Це сайт, на якому зібрана різноманітна техніка провідних українських, американських та європейських виробників. Вся вона сертифікована, реалізується з гарантією якості та з пост гарантійним обслуговуванням.

Інтернет-магазин ZYABKIN™ https://zyabkin.com.ua приваблює інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, зручною навігацією, широким асортиментом техніки та цінами, які поза конкуренцією на регіональних ринках. Компанія співпрацює з провідними маркетологами, вона працює без посередників за довгостроковими контрактами дистрибуції з авторитетними виробниками.

Товарний асортимент інтернет-магазину ZYABKIN™

На сторінках великого електронного каталогу можна знайти інфрачервону лампу, мотор, трансформатор, покажчик напруги, рубильник, контактор та багато іншої техніки. Вся техніка сертифікована, тобто відповідає чинним стандартам якості.

Досить кліпнути однойменну вкладку, вибрати відповідну модель і заказати доставку. Швидко, зручно, легко і абсолютно безпечно! Вибрати можна самостійно або за допомогою досвідченого консультанта, який добре знає товарний асортимент, а також нюанси роботи кожної конкретної моделі.

На сайті представлені переносні та стаціонарні покажчики напруги популярних торгових марок:

  • ELPRIB;
  • Інвентор;
  • ПрАТ ІАС;
  • Україна.

У широкому асортименті представлена інфрачервона лампа брендів:

  • Helios;
  • Калашніково.

Хітами продажів маркетологи називають бактерицидні і кварцові інфрачервоні лампи, а також моделі для обігріву і стимулювання росту птахів, рослин та тварин.