Кожний захід повинен мати якусь ізюминку, щоб зачепити гостей і запам’ятатись їм на багато років. Ми можемо вам порекомендувати видовищне фаєр-шоу від "Ortus". Даний вид розважального шоу може підійти для весіль, корпоративів, випускні та дні народження. Всі елементи нашого шоу продумані до самих маленьких дрібниць. Всі реквізити від костюмів до піротехніки, підібрані професіоналами, що гарантує дивовижне шоу, яке покорить серця навіть самих найвибагливіших спостерігачів.

Наша організація працює тільки на результат, тому кожного разу ми продумуємо вигляд ораторів та їх костюми, а також всі реквізити, які беруть участь в приготуванні шоу. Ми цілком розуміємо, що кожний захід це частинка вашого життя і вона повинна бути незабутньою. Наші майстри завжди в пошуку нових ідей, розроблюють все нові й нові постановки, щоб отримати максимально цікавий виступ.

Фаер шоу Киев

Користуючись нашими послугами, ви отримаєте багато переваг:

Найвидовищне шоу та обдумані до дрібниць виступи та реквізит.

Великий вибір програм, оберіть щось на свій смак.

Виступ тільки професіоналів (гордимось більше ніж п’ятсот виступами в Україні та за її межами).

Адекватна цінова політика, відносно ціни-якості.

Наші номери пророблені високоякісними постановниками, дивовижний реквізит і яскрава піротехніка доповнюють друг друга і створюють неперевершене видовище. Оберіть вид програми та замовляйте в будь-яку точку Києва або навіть по всій Україні.

Номер складається з послідовних етапів. Кожний починається з розпалювання спеціальних чаш, які надають неймовірної атмосфери. Надалі, починається більш динамічна частина, яка виконується в абсолютній синхронності. Вміст титанової стружки в реквізитах, сприяє появленню іскор з вогню, що безперечно стає ізюминкою видовищної програми. Постійна динаміка музики та синхронність артистів з нею, приковує погляди глядачів і не дає відволіктись до самого кінця виступу. Закінчення програми відбувається піротехнічним шоу, міцність якого, зачепить серця кожного і залишиться в них на довгі роки.

Що ж, замовляючи вогняне шоу ви отримуєте:

Одинадцять хвилин детально вироблених синхронних рухів.

П’ять різновидів дивовижного реквізиту.

Спеціально розроблені нашою організацією світлодіодні костюми.

Видовищне вогняне шоу

В подарунок інсталяція фігури серця, для дорогих замовників.