Перевезення піаніно - це один з найскладніших видів транспортування вантажу, який вимагає спеціального підходу, знань і навичок.

Що потрібно враховувати?

  • вагу і габарити;
  • складність винесення і занесення;
  • акуратність і метод упаковки.

Вага і габарити: саме ці показники найбільше впливають на кінцеву вартість перевезення, так як піаніно важить більше 100 кг і є доплата за вагу, якщо ви будете замовляти послуги звичайних вантажників.

Складність занесення і винесення: тут має ключову важливість висота і складність підйому по поверхах. Цей фактор варто обговорювати окремо.

Акуратність і метод упаковки: одна справа винести старе піаніно на сміття, а інше - доставити дорогий лакований рояль без подряпин і вм'ятин.

Декілька слів слід сказати про особливості транспорту для перевезення подібних вантажів. Слід враховувати той факт, що великі машини мають гідро-борт за допомогою якого просто завантажувати і вивантажувати предмети, що перевозяться. Не варто для перевезення піаніно замовляти Газель - у неї дуже високий борт.Скоротити час на переїзд вам допоможуть такелажні вантажники, що дуже вигідно при завантаженні великих предметів. Погодьтеся, що краще замовити бригаду з 3-4 чоловік, людей, які кожен день переміщують важкі предмети та обладнання.

Як правильно перевозити піаніно?

На цей рахунок є багато думок, і навіть професійні настроювачі не можуть прийти до єдиного висновку, який спосіб перевезення - найкращий. Одні кажуть, що інструмент можна перевозити «лежачи», обернувши стрейчем, щоб не подряпати. Інші стверджують, що при цьому під нього потрібно підкладати автомобільні покришки. На думку третіх, перевозити потрібно тільки «стоячи», а четверті вважають, що найкраще везти його на певному боці, тому що стоячи інструмент може в дорозі перекинутися.

Щоб мінімізувати ризик пошкодження інструменту, потрібно точно знати, яке положення для нього є оптимальним. Це багато в чому залежить від марки вашого піаніно (фортепіано, рояля). Перед тим як замовляти послугу перевезення, отримайте консультацію професійного налагоджувальника. Можливо, саме ваш інструмент можна і потрібно перевозити в певному положенні і ніяк інакше.

Рекомендуємо вам не шукати щастя у неперевірених і недобросовісних фірмах, а звертатися за послугами до кваліфікованих фахівців своєї справи. Зі свого боку, компанія Укртакелаж — див. www.ukrtakelage.com (зовнішнє посилання) гарантує акуратне завантаження, вивантаження і доставку до пункту призначення. Наші вантажники мають великий досвід роботи з дорогими і важкими музичними інструментами.

Піаніно, упаковане і розміщене в кузові належним чином, добре перенесе перевезення, не подряпається, не потріскається і не погіршить свого звучання.