Авто з США - це розкішна можливість здобути автівку вашої мрії, за невеликі кошти. Порівнюючи з авторинками нашої країни, та, навіть, Європи, розбіжність у цінах вражає уяву. Вона може становити до 50 відсотків - і це не художнє прибільшення, а об'єктивна реальність.

До того ж - зараз найкращий час, для того, щоб це зробити. Чому? Це досить просто. На даний момент, в Україні діє закон, що робить процес розмитнення значно дешевшим, але час дії цих пільг, обмежений. Доставка авто з США, по завершенню даного терміну, на жаль обійдеться вже значно дорожче.

Чому б не скористатися можливістю? Звісно, самому зробити щось подібне, буде м'яко кажучи складно - та ніхто й не робить це у такий спосіб, якщо не має відповідного досвіду. Для цього є фірми, що надають послуги посередників, а найкраща з них - AtlanticExpress.

Логічно буде спитатись - чому саме ми? Справа у тому, що ми - офіційні представники американської логістичної компанії Atlantic Express Corp. А вона є найбільшою у США, і це налагає на нас певні обов'язки. Більш конкретно - надавати сервіс, рівень якого буде значно вищім, понад усе, що ви зможете знайти у нашій країні.

І ми, цілком і повністю справляємося з цим завданням. Ми співпрацюємо з самими надійними дилерами, працюємо оперативно, і надаємо максимально повний спектр послуг пов'язаних з усіма етапами процесу. Починаючи від підбору машини на таких популярних аукціонах як манхейм, чи иншуренс, та завершуючи сертифікацією, та навіть ремонтом - якщо потрібно.

На нашому сайті, ви знайдете калькулятор розмитнення, зможете самі прорахувати вартість доставки, а до того ж - у нас є авто из сша у наявності, чі авто из америки в наличии, купуючі авто таким чином, ви зможете зробити це у самий короткий проміжок часу.