Ресторан "Панська Гуральня" поєднує в собі старовинні традиції і кращі сучасні технології. Колоритне меню, настоянки та наливанки власного приготування стали справжньою родзинкою закладу. Тут ви знайдете цікаве поєднання духу історії та останніх новинок індустрії гостинності. Цей ресторан в Чернівцях займає лідируючі позиції серед буковинських закладів та наповнений магічною атмосферою. Шикарний інтер'єр, веселі офіціанти і харизматичний Гуральник Штефан не залишать байдужим жодного гостя.

Кухня, наповнена гостинністю буковинського народу

Такої смачної їжі Ви ще не пробували, як у "Панській Гуральні". Різноманітність кращих рецептів європейської, української та румунської кухонь зібрані в одному місці і готові радувати Вас. Тут можна спробувати нові страви, а також насолодитися улюбленими і звичними кулінарними шедеврами. У закладі працюють кращі кухарі, які роблять все можливе, щоб приємно здивувати кожного гостя.

Ресторан "Панська Гуральня": сравжнє гастрономічне задоволення

Це колоритна кухня, яка збирає відвідувачів з різних куточків планети. "Панська Гуральня" стала одним з місць, куди цілеспрямовано їдуть туристи, щоб доторкнутися до колоритної гастрономічної насолоди.

Традиційні наливанки і настоянки

Це заклад, в якому оживають легенди. Широка палітра ароматних і смачних настоянок та наливанок створить неповторний настрій і наповнить вечір особливою атмосферою. Кожна з них виготовляється за унікальним рецептом із задіянням виключно натуральних компонентів. Ягідні, фруктові та трав'яні - все, чого душа забажає.

Корисні і смачні сніданки в центрі міста

Кухарі "Панської Гуральні" знають все про те, як приготувати смачний, а головне корисний, сніданок, який наповнить зарядом енергії і бадьорості на цілий день. Насолоджуйтесь екстраординарним смаком в самому центрі міста. Ресторан працює з 8:00 спеціально для того, щоб гості і жителі Чернівців змогли поснідати в незабутній атмосфері самою поживною і легкою стравою. У понеділок заклад працює з 11:00.

Цікавить історія Буковини? Хочете перейнятися традиціями тих часів і просто чудово відпочити? Тоді приходьте в "Панську Гуральню". Заклад зберіг справжність страв і рецептур напоїв, щоб донести велич буковинської культури. А чудове обслуговування і розміщення в самому серці міста зробили ресторан одним з найбільш затребуваних і відомих в Чернівцях.