Століття нових технологій - це дивовижні можливості і унікальні системи, що роблять наше життя комфортніше і зручніше. Це стосується практично всіх областей нашого повсякденного життя, в тому числі - медицини. Стоматологічні послуги лякають багатьох людей своєю хворобливістю і неприємними процедурами. Але з появою обладнання CEREC - все це в минулому. Тепер більшість стоматологічних процедур стали швидкими, ефективними і безболісними.

CEREC - це унікальна система, що дозволяє проводити цифрове моделювання та виготовлення керамічних коронок в максимально швидкі терміни і без неприємних процедур. Це нові можливості, які повернуть Вам променисту посмішку і здоров'я. CEREC - це обладнання, яке зробило можливим те, що ще кілька років тому здавалося нереальним.

Переваги CEREC

  1. Замість 10-14 і більше днів, у порівнянні з іншими технологіями, дане обладнання зробить нову коронку для будь-якого пацієнта всього за кілька годин. Це неймовірна економія часу. До того ж, часто повернути здоров'я зубів і бездоганну посмішку важливо в найкоротші терміни.

  2. Матеріали, з яких виготовляється коронка, є високоякісними і безпечними. Вони також гіпоаалергенни. Тобто, не викличуть алергію і приживуться у будь-якого пацієнта.

  3. Процедура виготовлення коронки за допомогою цієї системи виключає створення зліпка. Раніше дана процедура викликала дуже неприємні відчуття. Особливе, якщо у людини підвищений рвотний рефлекс. Тепер процедура створення зліпка не потрібна. Все робить 3D-сканування та цифрова обробка даних.

  4. Коронки, створені за допомогою CEREC, неможливо відрізнити від натурального зуба. Це важливо для естетичної краси пацієнта.

Як проходить процедура створення коронки?

  1. Спочатку застосовується принцип 3D-сканування. Використовується спеціальна відеокамера, яка визначить розмір і форму для майбутньої коронки.

  2. Після сканування виконується 3D-моделювання. Пацієнт при цьому може бути присутнім і спостерігати за процесом. Важливим моментом при моделюванні є найточніший вибір відтінку зуба.

  3. Виготовлення на спеціальній фрезерної установці. Коронка буквально випилюється з підготовленого матеріалу. Даний етап займає всього 10-20 хвилин часу.

  4. Установка коронки на місці пошкодженого зуба. Дана процедура не вимагає обточування сусідніх зубів і інших неприємних процедур. Все проходить максимально комфортно, швидко і ефективно. Після завершення процедури пацієнт може йти додому з новою коронкою ідеальної форми і кольору.

Використання обладнання CEREC в сучасній стоматології - це унікальні і практично безмежні можливості у виготовленні коронок, вінірів та інших матеріалів. Жувальна функція буде відновлена ​​максимально швидко. Але що також вельми важливо - Ви зможете посміхатися і дарувати цим радість оточуючим людям, не замислюючись про те, що відсутній будь-який зуб. Адже за допомогою CEREC відновити його можна всього за одне відвідування стоматологічного кабінету.

За матеріалами iStomatolog.