Кількість транспортних засобів на вулицях українських міст з кожним роком неухильно зростає. Це сприяє збільшенню транспортних пригод. Та й технічний стан багатьох автомобілів мав би бути кращим. Але якщо в дорозі сталася якась несподівана ситуація, та немає жодної можливості для самостійного руху транспортного засобу, вирішити проблему допоможуть послуги евакуатора. Можливість скористатися такою послугою існує в багатьох містах країни.

Знадобитися послуга евакуатор Львів може в разі здійснення ДТП, при локальному пошкодженні, що потребує виконання ремонтних робіт в стаціонарних умовах станції технічної допомоги. Ще завадити керуванню автотранспортом може різке погіршення стану здоров’я. Перевезення проблемного транспорту здійснюється шляхом - відвантаження, або- буксирування.

Для виконання робіт по евакуації авто застосовують різну спецтехніку з такими пристроями як

- різні види автомобільних платформ,

- підйомні механізми (гідравлічні, механічні, електричні лебідки),

- крани – маніпулятори.

Виконання робіт довіряють кваліфікованим спеціалістам, бо вони потребують спеціальних навичок та досвіду в керуванні спецтехнікою.

Замовити послугу евакуатор Дрогобич можна зателефонувавши за номером компанії, що надає таку послугу. Менеджеру треба повідомити про місцеперебування автомобіля, його модель, та тип пошкодження. Чекати допомогу довго не доведеться, зазвичай евакуатор подається на протязі 30 хвилин.

Вартість послуги залежить від того, звідки треба забирати пошкоджене авто (чи знаходиться транспорт в межах міста, та відстань до нього). Важливим фактором є стан автомобіля та його габарити. Послуги евакуатора надаються цілодобово. Звернення за такою послугою буде найкращим рішенням в скрутній ситуації.