Проблема оформлення дозвільної документації виникає з моменту виникнення потреби підключення до енергетичної мережі «Харківобленерго». Щоб отримати потрібну кількість кіловат електроенергії, замовнику необхідно пройти складний багатоступеневий етап зі збору матеріалів. Дана процедура займає багато часу і сил. Звичайному пересічному громадянину зробити всі процедури в термін досить складно. Звернення до професіоналів своєї справи – фірми «Енерджі Груп» допоможе обійти безліч підводних каменів і отримати результат до потрібної дати.

У стислий термін досвідчені фахівці компанії допоможуть оформити відповідну документацію для укладання договорів на електропостачання в Енергозбуті Харкова детальніше. Крім того фірма працює на всій території України.

Як підготувати документи по підключенню до енергомережі

Будь-який об'єкт, запланований під будівництво, вимагає електропостачання, яке починається з моменту отримання ТУ в Харківобленерго. Для цього потрібно подати заявку в компанію, яка надає послуги з електрифікації. В Технічних умовах визначається повний комплекс вимог, яких неухильно повинен дотримуватися забудовник в процесі підключення об'єкта до діючої енергомережі.

Отримання технічних умов в АК «Харківобленерго» – найважливіший етап перед будівництвом і укладанням договору про споживання електроенергії. Цей процес досить трудомісткий і вимагає ретельного опрацювання на всіх етапах.

Висококваліфіковані фахівці компанії «Energy group» візьмуть на себе обов'язки зі збору інформації і оформлять всю проектну документацію, необхідну для поетапного узгодження проекту на електропостачання в Харкові і інших містах країни eg-ltd.com.ua. Багатий досвід фірми допоможе швидко вирішити всі питання і здати роботу замовнику в зазначений термін.

Етапи підключення

  1. Оформляючи дозвільну документацію на підключення до мережі, необхідно виконати наступні кроки:

    Оформлення заяви у відповідному відділі з обліку використання електроенергії. Спільно складається акт огляду приладів обліку електроенергії. Після цього замовник отримує письмовий дозвіл на експлуатацію електрики. Всі прилади пломбуються, і відповідальна особа приймає об'єкт.

  2. Головний інженер компанії, що проводить електропостачання, видає акт про розподіл балансової належності, згідно з яким компанія здійснює звірку на відповідність усім вимогам ТУ наданої документації щодо будівництва об'єкта, який потребує підключення до електромережі.
  3. Ретельна перевірка встановлення електрообладнання на будмайданчику. Енергопостачальник надає акт допуску до підключення і використання електроенергії згідно з розрахунковими і виділеними потужностям.
  4. Підписання договору між замовником і електропостачальником про використання електроенергії.

Звернувшись до професіоналів фірми «Energy group», ви можете бути впевненими в тому, що всі дозвільні документи будуть оформлені своєчасно і в повній відповідності з чинним законодавством. Фахівці та експерти вищого класу компанії візьмуть на себе всі турботи на будь-якому етапі підключення до мереж АК «Харківобленерго».