Автобусні тури по Україні Активні мандрівники і початківці туристи все частіше розглядають власну країну, Україну, як варіант для літньої подорожі. Навіщо їхати в Італію, Грецію, Туреччину або Мексику, коли і вдома можна "відірватися" зі смаком! Потрібно тільки вирішити питання про те, де відпочити в Україні - в горах або на морі ?! Це 2 протилежні варіанти, перший з яких передбачає активність і драйв, другий - лінощі і дозвільне нічогонероблення. Але і перший, і другий не обмежуються єдиним видом дозвілля, а містять в собі кілька варіантів.

Тури по Україні. Частина перша: гори

Відпочинок на території України - це кльово! Тут все своє, господарі привітні і привітні, програма подорожі може бути скоригована (оперуючи вільним часом). При цьому обслуговування і сервіс вже на висоті, вирішити будь-яку проблему можна за пару хвилин.

Але це все - вже під час подорожі. А для початку потрібно вибрати ті автобусні тури по Україні, які швидко доставлять до підніжжя ... Карпат, наприклад. Туристичний автобус в якості транспортного засобу - ідеальний варіант: швидкий, маневрений, комфортний. При цьому можна вибрати програму туру, тривалість подорожі, дату поїздки - і забронювати. А далі тільки збір валіз!

Відпочинок влітку в горах можна розділити на кілька частин. Зовсім не обов'язково з готелю відразу відправлятися на підкорення Говерли, Петроса або Бребенескула. Можна приділити увагу:

  • "Екскурсійна". І все тому, що і в Яремче, і в Косові, і в Кам'янці, і навіть у Львові, в інших містах повно архітектурних і природних пам'яток;
  • Гастрономічному туризму. Спробувати бігос, бограч, закарпатський банош потрібно обов'язково;
  • Активного дозвілля. До нього можна віднести не тільки підкорення вершин, але і сплави по Дністру або Черемошу, ралі на квадроциклах, прогулянки на конях.І ще залишиться місце для СПА-процедур і відвідування еко-поселень. Але найцінніше в горах - споглядання красот і насолоду кожною миттю відпочинку!

Тури по Україні. Частина друга: море

Таки Одеса, панове! Звичайно, можна віддати перевагу і Азовське напрямок, але погодьтеся, це вже не те. А ось красуня-Одеса з її Дерибасівській, Привозом, Потьомкінськими сходами і особливим колоритом - справжня пригода для любителів "великої води".

Розглядаючи тури по Україні в цьому напрямку, кожен бажаючий може вибрати той, який сподобається найбільше. Для деяких в ньому буде важливо кількість днів, проведених на пляжі, для інших - можливість зайнятися улюбленою віндсерфінгом або дайвінгом, для третіх - міні-подорож по місцевих визначних пам'ятках. Вибрати варто те, що більш за все за смаком!

Але є інший, ідеальний варіант. Компанія PRIDE TRAVEL пропонує нескінченну кількість турів зі Львова або Києва. Розділіть відпустку на 2 частини і побувайте за літо і на морі, і в горах. Вартість подорожей дозволить це зробити!