Для початку розберімо, що це таке ультрафіолетовий друк? Це друк спеціальними рідкими чорнилами, які під впливом ультрафіолету тверднуть. УФ друк у Львові можна використовувати при роботі з різноманітними матеріалами та досягнути будь-якої структури поверхні. Ця технологія, ще зовсім молода, але набрала вже великої популярності в Україні та Львові зокрема.

Чому ця технологія така популярна?

Ультрафіолетовий друк Львів дозволяє досягнути надвисокої якості зображення, а також цю технологію можна використовувати на будь якому матеріалі (дереві, склі, лінолеумі, папері, металевих та пластикових поверхнях, тканинах та інших). Чорнила є екологічно чистими. Відсутність запаху і шкідливих випаровувань не шкодять здоров’ю та довкіллю. Фарба не всмоктується в матеріал основи на яку наноситься, завдяки цьому, можливо досягнути найяскравіших кольорів. Ще одна перевага — можливість друку білим кольором. Технологія є дуже стійкою, фарба не вигорає на сонці, не розчиняється у воді й хімічних розчинах.

Які ж переваги ультрафіолетового друку?

Використання ультрафіолетового друку у Львові є дуже вигідним, бо фарба не тьмяніє з часом та не піддається впливу зовнішнього середовища. Тому її можна використовувати як в інтер’єрі, так і в екстер’єрі. Найбільшої популярності ця технологія набрала в сферах дизайну, реклами та поліграфії.

Тепер не потрібно витрачати зайвий час на висихання фарби. Чорнило миттєво застигає на поверхні та перетворюється на міцну плівку, що є суттєвою перевагою.

Ультрафіолетовий друк — технологія хоч і молода, але відкриває неймовірні можливості в різних сферах.

Дизайнери Львова все частіше використовують ультрафіолетовий друк при створенні унікальних меблів, дверей, керамічної або мармурової плитки, шпалер чи інших предметів інтер’єру. Якщо ваш клієнт вибагливий і шукає щось унікальне, не таке як у всіх — ця технологія вам підійде ідеально.

Також, у Львові, цей різновид друку використовують при нанесенні зображення на скляні поверхні. Вам потрібно зробити імітацію вітражу, перенести зображення на скло, чи можливо виготовити яскраву вивіску, унікальний предмет інтер’єру — з ультрафіолетовим друком, це все для вас тепер не проблема.

Ультрафіолетовий друк розширює горизонт можливостей. Він є одним з найбільш надійних, стійких та сучасних видів друку, який дозволяє вам працювати з найрізноманітнішими поверхнями та створювати унікальні, неповторні речі.

Джерело