Виготовлення корпусних меблів з дерева вимагає великої кількості дорогого обладнання і їх виготовлення вважається найбільш важким у меблевій сфері. Однак, це найбільш популярний вид меблів. Технічно – корпусні меблі під замовлення є певним аналогом конструктора, з якого можна зібрати будь-яку композицію. Ознайомитися з перевагами корпусних меблів ви можете на http://divalstudio.com.ua/ 

Більш того, якщо ви хочете корпусні меблі, виготовлені за індивідуальними розмірами , то можливо індивідуальне наповнення кожною секцією за рахунок використання різної фурнітури – вішалок, власників і т. д.

Якщо ви хочете замовити корпусні меблі або купити шафа купе у Львові, то залиште заявку на сайті інтернет-магазина Діваль. Фахівці магазину зв'яжуться з вами і проконсультують по всіх питаннях.

Корпусні меблі на замовлення у Львові

Так як основа корпусної меблі – це меблева композиція із стандартних елементів, то такі меблі тепер все частіше називають модульними. Це передбачає створення з одних і тих же модулів нескінченної кількості композицій будь-якої функціональності і для будь-якого приміщення.

Якщо ви хочете купити корпусні меблі, які були зроблені з дуба, бука або іншої натуральної деревини , неодмінно зверніть увагу - меблевих модулях, конструкцію яких ретельно продумали, не повинні бути видні деталі кріплення. У стінах меблів робиться спеціальна ніша і кріплення ховається там. Видно можуть бути тільки міжсекційні стяжки і мінімум кріплення.

Якість фурнітури є критичною для всього виробу. Зазвичай покупці звертають увагу на меблеві петлі та інші металеві елементи в шафі (вішалки, гачки, меблеві ручки). Особливу довіру споживачів викликає те, якщо виробники використовують якісну фурнітуру.

Якісні меблі на замовлення Львові виготовляє компанія «Діваль». Залиште заявку на сайті і представники компанії обов'язково зв'яжуться з вами.