У важку годину, коли людині терміново потрібна певна сума грошей, багато хто просто не знають, що робити, куди бігти, у кого просити. Варіантів знайти необхідні кошти може бути маса, але не всі вони можуть принести позитивний результат. Найзручніше взяти кредит готівкою через інтернет на сайті Qmoney. Проста процедура мікропозик не займе багато часу. Всього-на-всього бажаючим пропонується заповнити заявку і отримати гроші в кредит протягом декількох хвилин.

Як отримати онлайн займ

Процедура подачі заявки на онлайн займ на нашому сайті дуже проста і зручна. Отримати гроші на карту ви зможете вже через кілька хвилин. Щоб оформити швидкі онлайн позики, важливо слідувати таким пунктам:

  1. Необхідно обов'язково пройти реєстрацію і внести свої особисті дані в точності, як вони вказані в документах.

  2. Вказати банківську карту, на яку позичальник передбачає отримати гроші. Пам'ятайте, що банківська карта повинна належати тільки тому, хто оформляє заявку.

  3. Тепер на онлайн калькуляторі вибирати тип позики і бажану суму позики. Тут же вказати, на який період вам потрібні гроші в борг. Qmoney пропонує кредит в сумі до 10 тисяч гривень, строком на 90 днів.

  4. Щоб отримати позику на карту, натискаємо кнопку "Оформити".

  5. Рішення про видачу мікропозик і сумі позики приймається системою автоматично на підставі аналізу персональних даних і якості кредитної історії. Крім того, система встановлює індивідуальну ставку відсотка по позиці кожного клієнта за принципом "чим краще якість кредитної історії, тим менше ставка відсотка по позиці".

  6. Отримавши позитивне рішення системи про видачу позики, необхідно підтвердити вашу згоду отримати позику на даних умовах. Крім того, вам необхідно буде підписати договір з допомогою введення смс-коду, який ви отримаєте на ваш мобільний телефон.

  7. Після підписання договору на онлайн кредит, гроші миттєво зараховуються на вашу банківську карту.

В середньому процедура займає не більше 20-30 хвилин. Зазвичай ваші дані перевіряються швидше. Саме отримання грошей на банківську карту − моментальне.

Нічого складного в процедурі немає, кожна людина, яка проживає на території України і має українське громадянство може в лічені хвилини взяти в борг, при цьому не надаючи ніяких додаткових документів. Повторний займ оформити можна буде швидше, та й бути впевненим, що його відразу переведуть на карту, якщо в перший раз все було повернуто в строк.