Ви займаєтеся облаштуванням ванної кімнати? Тоді вам може знадобитися інсталяція – дана конструкція дозволяє акуратно приховати бачок унітазу, комунікації. Використовувати її необхідно в суміщених санвузлах, щоб зробити інтер'єр більш естетичним.

У вас немає часу на похід по профільним магазинам? Тоді вирушайте на віртуальний шопінг. Наприклад, інсталяція для унітаза Grohe представлена ​​в онлайн-каталогах на imperiyasantehniki.com - це відомий постачальник сантехнічної продукції. Тут можна придбати і інші корисні товари:

  • меблі для ванної;
  • кераміку;
  • змішувачі (серед представлених моделей є популярні сьогодні термостати);
  • підлогові матеріали (паркет та масивна дошка).

Ціна на всі пропозиції від компанії помірна. Зверніть увагу, що в асортименті «Імперія Сантехніки» представлена ​​брендова продукція – це говорить про високу якість і надійність всіх пристроїв і конструкцій для ванної зони.

Інсталяція стане в нагоді не тільки для маскування труби, бачка і інших елементів. У фальшстіни є й інше призначення. Вона спрощує господарям прибирання зони, допомагає економити місце в кімнаті, знижує рівень шуму, підвищує гігієнічність зони.

Проблем з установкою конструкції не виникає – монтується вона швидко, особливого інструментарію не буде потрібно.

Чи є надійною інсталяція? Вона витримує високі навантаження, тому вам не треба побоюватися, що конструкція зламається через навісний унітаз або біде.

Треба відзначити, що інсталяції можуть мати різне виконання. Так, є блокові конструкції. Для установки таких фальшстін необхідні опорні стійки і кріплення. Зверніть увагу, що є навісні блокові інсталяції і підлогові. Варіант кожен користувач вибирає індивідуально, орієнтуючись на свої потреби.

Другий варіант інсталяція – рамні. Такі моделі допустимо монтувати на гіпсокартонні перегородки. Чи надійні подібні інсталяції? Так, вони легко витримують навантаження вагою до 400 кг. Основою такої інсталяції є міцна рама їз стали. Це відмінний варіант для тих, хто хоче встановити навісну сантехніку. Інсталяція допоможе приховати комунікації унітазу, біде, раковини.

Рамкова конструкція зручна в плані установки – вам необов'язково монтувати її на стіну, ви можете перенести її у кут.

Системи інсталяції надають господарям будинку можливість вибрати будь-яке планування і дизайн для ванної, обмежити їх в даному випадку може тільки власна уява.