В місті Лева завжди багато гостей. Люди їдуть до міста, щоб побачити історичні й культурні пам’ ятки , якими багатий Львів. Місто намагається надавати якісні послуги, що роблять перебування в місті приємним. Камера схову допомагає приїжджим почуватися вільно й насолоджуватися красою міста. Камери зберігання «Ваш багаж» мають дуже вигідне розташування в самому центрі міста, що надає гостям можливість побачити багато цікавих культурних об’ єктів за невеликий проміжок часу. Камери схову Львів працюють без вихідних, й мандрівники завжди можуть розраховувати на їх послуги. Не хвилюючись за свій багаж, буде приємно випити горнятко кави, що має тут особливий смак. Камера зберігання «Ваш багаж» має свої правила зберігання речей, з якими можна ознайомитися на сайті http://baggage.lviv.ua/ .

Камера схову Львів центр може бути заброньована завчасно, для цього треба скористатися інтернет – ресурсом http://baggage.lviv.ua/book/, для заповнення спеціальної форми. Зручне розташування закладу надає можливість найбільш раціонально використати свій час, навіть якщо його дуже мало . Камера схову забезпечує клієнтам доступ до своїх речей на протязі цілого дня, що дуже зручно, бо завжди можна щось взяти або залишити придбані сувеніри, й продовжити знайомство з містом. Камери зберігання у Львові мають певні обмеження щодо приймання речей на збереження. Заборони стосуються грошових сум, документів, птахів, тварин та інших речей. Детально відповісти на запитання про роботу камери схову зможуть співробітники закладу. Інформація про способи спілкування розміщена на ресурсі http://baggage.lviv.ua/contact/.

В камерах схову «Ваш багаж» організована цілодобова охорона та відеоспостереження за приміщенням, щоб забезпечити надійне зберігання речей клієнтів.