З моменту заснування компанії 1962 рік, і по сьгоднішній день відома японська корпорація Shima Seiki отримала значні винагороди та ряд премій, як за якість своєї продукції так і за збереження довкілля. Джерелом натхнення для створення і успішного існування компанії, була перша автоматизована в`язальна машина по виготовленню рукавичок. Згодом лінійний ряд моделей розширювався та удосконалювався, і сьогодні широкий асортимент машин від Шима дає можливість кожному покупцеві обрати найбільш підходящу модель для свого виробництва.

 Тільки завдяки постійному просуванню передових технологій, що задовільняють існуючі та передбачають майбутні потреби ринку, комп'ютеризоване в'язальне обладнання Shima Seiki є визнаним світовим стандартом.

 Японські в`язальні машини користуються не аби яким попитом, як серед великих фабрик так і приватних майстрів. На них легко створювати розкішні неповторні наряди з вишивкою, різноманітними візерунками різного ступеня складності, а також безшовні трикотажні вироби. Сам процес створення стає захоплюючим, надзвичайно цікавим та водночас простим і безпечним.

 Безумовно, зв`язаний вручну светр, кофтина чи плаття звичайно буде неповторним і оригінальним. Це коли стосується однієї чи пари речей виготовленими своїми руками, або замовлених у майстра. Та коли мова йде про виробництво у промислових масштабах, тут без спецтехніки не обійтись.

 Унікальні та багатофункціональні машини Шима Сейкі - це найкращий варіант для модернізації існуючого або початку нового бізнесу. Чому саме Shima Seiki:

- гарантія виробника - японська надійність та довговічність;

- оригінальне, немаюче аналогів програмне забезпечення;

- невисока собівартість готової продукції;

- простота, безпека та легкість експлуатації;

- оперативність та висока продуктивність - завдяки системі швидкого повернення каретки ;

- можливість використання пряжі різних класів;

- універсальність та багатофункціональність (одна машина для виробництва одягу різних сезонів);

- економне використання енергоресурсів;

- мінімум обслуговуючого персоналу - майстер тільки задає параметри, все інше виконує техніка.

Не дивлячись на значні технологічні досягнення, компанія не збирається зупинятися та постійно розробляє і впроваджує все нові та більш потужні машини . Серед останніх новинок, за технічними характеристиками, потужністю та користю особливо виділяються машини:

- SVR 202

- SWG 021N2

- SWG 041N2

- SWG 061N2

- SWG 091N2

- SVR 202 - за своїми корисними властивостями, вбудованими інноваційними системами, надійністю, продуктивністю та зручністю у користуванні найбільш виправдовує всі очікування світової модної індустрії.

 Принципово нова рідкокристалічна сенсорна панель із великим екраном, дозволяє керувати машиною двома руками одночасно, а резервне джерело енергії гарантує відновлення процесу виробництва одягу без пошкоджень, навіть після випадкового відключення енергії.

 Завдяки широкому 80-дюймовому в`язанню і тандемним можливостям дана машина підтримує різноманітні виробничі процеси. Оснащення машини двомісними вагончиками, які можна розділити на дві системи для одночасного в`язаня двух однакових предметів, значно підвищує її універсальність.

 Висока продуктивність забезпечується максимальною швидкістю в`язання до 1,4 м\с і поліпшеною системою більш швидкого повернення каретки R2CARRIAGE. Справжнім проривом у сучасному машинному в`язані стала - запатентована система керування цифровими стібками DSCS, яка регулює безперервну подачу пряжі і її натяжіння з точністю до 1%. Тому гарантія контроля якості різних партій і повторних замовлень забезпечена, чого не можливо досягти використовуючи звичайні аналоги. Жоден інший виробник в'язальної техніки не може претендувати на те. Серія машин SWG021\041\061\091N - це справжнє відкриття у виробництві в`язаних аксесуарів - носків, гольфів, рукавичок, шарфів, шапок, снудів та ін.

 

Суцільнов`язана техніка виготовлення даних виробів не потребує подальшого швейної та кетельної обробки, а ноу-хау інженерів компанії слайд-голки дозволяють випускати трикотаж із різноманітним переплетінням - жаккард, ажур, інтарсію, сітку та ін. У моделях SWG061 та 091 збільшена ширина в`язання, що якнайкраще підходить для виробництва жилетів, верхнього дитячого трикотажу та шапок будь-якого фасону. Вмонтований повітряний сплайсер з`єднує кінці ниток певного кольору у певний проміжок часу заданий програмою, і цим ще більше підвищує якість різнокольорового трикотажу.

 Нитки заправляються одним простим рухом завдяки верхнім компенсаторам, а керований мотором гачок і обрізчик ниток забезпечує надійну заправку кінців ниток, що дуже важливо при виготовленні рукавичок та п`ятипалих носків. Укупі ці параметри сприяють отриманню трикотажних виробів найвищого гатунку і знижують час на їх виготовлення, що в свою чергу позитивно впливає на їх собівартість. Виробництво якісного в`язаного одягу та трикотажу завдяки новітнім технологіям машинної в`язки стало більш простим та доступним. Повна автоматизація процесу виробництва дозволяє виготовляти ідеально рівні, надзвичайно складні жакардові, ажурні, гладкі та структуровані полотна для сучасного модного одягу.

Автоматизовані, універсальні машини Shima Seiki - це нові горизонти і безмежні можливості для успішного бізнесу!