Серед сучасного розмаїття іграшок для хлопчиків, однією з найбільш вдалих є дитячий трактор. Іграшка, яка порадує будь-якого малюка від трьох років. Педальні машини для дітей з пластмасовим корпусом останнім часом користуються великим попитом. Європейські виробники постійно оновлюють модельний ряд цих корисних і улюблених іграшок. Хлопчикам приємно усвідомлювати, що вони мають власний транспортний засіб. Інтерес до нього буде присутнім у дитини майже до десяти років, так як зовнішній вигляд наближений до реальних спеціальним транспортним засобам. Як правило, розміри таких дитячих тракторів трохи більше одного метра в довжину, ширина становить до 80 см, висота до 60 см. Вага такої педальній іграшки залежить від моделі, але не більше 14 кг

Переваги педальної іграшки:

  • розвиває уяву і координацію рухів;
  • дає дитині необхідне фізичне навантаження;
  • безпечно закрита конструкція привода;
  • сидіння регулюється за зростом;
  • є багажне відділення для іграшок;
  • надійність і довговічність конструкції;
  • можливість комплектації додатковими аксесуарами.

Якщо дитину більше хвилює зовнішній вигляд педальної машини, то дорослі в першу чергу звертають увагу на якість, безпеку і надійність у використанні дитиною дитячого трактора.

Дитячий транспортний засіб виконано з міцної та екологічно безпечної пластмаси. Ланцюговий привід захований під корпусом дитячої машини, це практично зводить до нуля можливі травми від ланцюгового механізму.

Надійність педального трактора

Перш ніж купити трактор дитячий ознайомтесь з деякими особливостями. Надійність дитячого трактора забезпечується такими особливостями конструкції:

  • задня вісь зроблена зі сталі діаметром 12 мм;
  • колеса з гумовими вставками;
  • особлива конструкція гальма машини.

Сталева вісь заднього привода забезпечує довговічність всього механізму керування трактором. Особлива конструкція коліс, дозволяє безшумно пересуватися навіть по грунтовій дорозі. Гальмівний механізм забезпечує легке управління педальною іграшкою дитиною, починаючи з трьох років.

Корисність такої іграшки очевидна. Вона дає розвиток навичок водіння транспортним засобом з раннього віку. Це дуже важливо для підростаючого хлопчика в майбутньому.

Широкий асортимент дитячих тракторів представлений у каталозі Інтернет-магазина. Всі моделі від європейських виробників. Цінова політика магазину дуже гнучка. Постійно проводяться акції на деякі моделі педальных іграшок. Купити педальний трактор для вашого малюка, це найкраще вкладення коштів в розвиток вашого малюка.