Подарунки на святаДля того щоб зробити хороший подарунок зовсім необов'язково витрачати великі гроші. Підійдіть до завдання творчо, зробіть акцент на оригінальність. Ваші старання точно будуть оцінені по достоїнству.

Де шукати ідеї?

Найзручніше шукати подарунки через Інтернет. Асортимент у online-продавців набагато ширший. Варто заглянути в магазин подарункiв Оrner – тут вже відібрані вироби, які доречно дарувати друзям, родичам, колегам або начальству на те або інше свято. Доставка проводиться по всій країні досить оперативно.

Вибираємо подарунок

Враховуйте характер і інтереси людини. Вона любить пити чай? Купуйте красиву велику чашку. Вибирайте оригінальні варіанти з кумедними або мотивуючими написами. Чашку можна наповнити цукерками або іншими солодощами. Можете скласти комплект з упаковкою хорошого чаю або кави. Людина полюбляє солодке? Складіть подарунок з чашки і шоколадного набору, який знайдете в Orner store. До слова, в каталозі вже є такий готовий комплект «Для справжніх чоловіків».

Людина захоплюється дизайном інтер'єрів? Можете подарувати їй декор для кімнат. Наприклад, симпатичні подушки для дивана або декоративні тарілки. Зрозуміло, потрібно, щоб вироби підходили під оформлення приміщень. В іншому випадку подарунок ризикує залишитися не використаним.

Шукайте подарунок для людини ділової сфери? Купіть їй планер або щоденник. Якісні вироби коштують недешево, тому такий презент буде оцінений. До блокноту можна подарувати стильну ручку або настільний органайзер.

Пакуємо подарунок правильно

Ретельно вибирайте упаковку. Якщо купуєте подарунковий пакет, переконайтеся, що предмет не порушує його форму. Обгортковий папір підходить тільки для виробів правильної форми. Наприклад, в нього можна упакувати книгу, настільну гру. Коробки – універсальний варіант. Головне – вгадати з розміром.

Чи варто класти листівку? Так, вони як і раніше актуальні. Але пам'ятайте, що листiвки завжди повинні бути підписані. Залиште кілька теплих слів. Прочитавши ваше побажання, людина повинна зрозуміти, наскільки уважно ви до неї ставитеся.

Підписану листівку обов'язково варто вкласти, якщо ви не можете привітати людину особисто. Також вона – відмінний подарунок для колекціонерів.

Параметри упаковки повинні бути відповідними подарунку. Це не етично підносити дрібні речі в великих коробках або пакетах.

Враховуйте, для кого ви упаковуєте подарунок. Для чоловіків підійдуть коробки коричневого, зеленого, бордового кольору. Дамам варто вибирати папір ніжних відтінків. Для дітей підійде упаковка з принтом.