Цифровая подписьРобота сучасних офісів максимально комп'ютеризована. Різні документи – звіти, договори, контракти, акти, декларації – складаються в електронному вигляді. Чи мають цифрові варіанти силу? Все ж, для того, щоб документ був визнаний дійсним, на ньому повинен стояти підпис. На щастя, зараз його можна поставити і в електронній версії. Для цього використовується спеціальний цифровий підпис. Він дозволяє завіряти електронні форми і відправляти їх по e-mail або іншому інтернет-каналу адресату. Вам не доводиться роздруковувати документи, ставити підпис від руки й надсилати папери партнерам або державним органам з кур'єром.

Як отримати підпис? Ви можете замовити ЕЦП E-COM. Це акредитована, перевірена часом компанія, яка надає послуги багатьом великим українським підприємствам. Для того щоб отримати електронний підпис, вам потрібно пройти реєстрацію, оформити заявку, встановити спеціальну програму, отримати сертифікат і відправити документи в АЦСК. Після оплати ви отримуєте електронний цифровий підпис.

В яких випадках цифровий підпис буде актуальним? Ви можете відправляти документи з ним в податкову служу, ВГСУ, МВС та інші державні органи. Це поширена сьогодні практика, проблем не виникне. Документ за своєю силою прирівнюється до письмового. Також електронні підписи дозволяють швидко обмінюватися документами з партнерами, адвокатами, контрагентами. Звітність в контролюючі органи при наявності цифрового підпису може бути електронною.

Крім цього цифровий підпис стане в нагоді вашій компанії за участю в online-аукціонах і електронних тендерах.

Розходи на оформлення цифрового підпису повністю виправдовуються. Підприємство отримує можливість заощадити значну суму на витратних матеріалах (чорнилі, папері). Незабаром ЕЦП повністю окупиться.