Мийка високого тиску - це незамінний в побуті апарат, який допомагає в найкоротші терміни і за короткий проміжок часу відмити будь-яке приміщення, автомобіль або двір присадибної ділянки. Деякі люди часто його використовують для чищення килимів.

Мийка високого тиску - це вдале придбання, що дозволяє заощадити на автомийках і скоротити час прибирання приміщень.

Характеристики мийок

При виборі миття необхідно звернути увагу на її характеристики:

  1. Клас. Для початку потрібно визначитися, яку модель ви хочете купити - побутову або професійну. Побутова підійде для робіт на присадибній ділянці, миття автомобіля і фасаду будинку, садового інвентарю та ін. Такі мийки компактні, розраховані на невеликі навантаження - до 1,5 годин на добу, а їх потужність рідко буває вище 1,5 кВт.

  2. Довжина шланга. На цю характеристику слід звернути особливу увагу, так як саме від довжини шланга залежить зручність роботи з агрегатом. Для миття автомобіля вистачить шланга довжиною до 4-х метрів, але якщо мийка потрібна вам для садових робіт і миття фасаду заміського будинку, вибирайте моделі з більш довгим шлангом - не менше 7-ми метрів.

  3. Тиск. Цей показник визначає силу напору води. Чим вона вища, тим краще якість прибирання. Для побутових потреб достатньо 70-100 бар. До речі, у хороших мийок, як правило, є функція регулювання тиску.

  4. Продуктивність Цей показник означає витрата води. Мийки високого тиску для побутового використання зазвичай витрачають 350-400 літрів на годину.

  5. Бак для засобу для чищення. Більшість доповнені резервуаром для миючих засобів. Змішуючись з водою, миючий засіб дає рясну піну. Якщо цього резервуара немає, процес миття виявиться набагато складніше.

  6. Матеріал корпусу насоса. Найдешевший матеріал - це пластик. Він легкий, дешевий і не боїться корозії. Однак є і мінус - пластик дуже крихкий. Латунь і алюміній вважаються надійнішими, але вартість вище. Зазвичай з цих матеріалів виготовляють корпусу професійних мийок.

  7. Насадки. У комплекті з мийками високого тиску зазвичай йде комплект насадок, призначених для різних цілей.

Мінімийка - це хороше пристосування, головне вибрати правильно потрібну модель.