Converse славиться своїм консерватизмом і стриманістю у оновленнях старих моделей. Проте час від часу це все ж таки відбувається.

Одна з найбільш популярних моделей Converse Jack Purcell нарешті отримала оновлення. Над нею працювали найталановитіші дизайнери: Mark Parker, Tinker Hatfield і Hiroshi Fujiwara. Вони стали авторами нової міні колекції кед Converse Jack Purcell Modern HTM.

Сучасні умови моди вимагають від нас обирати собі не тільки зручне, але й стильне взуття, яке буде досить гарно виглядати в поєднанні з будь-яким одягом. Нова міні колекція сучасних кед від Converse відповідає всім цим вимогам і є втіленням всього найкращого від цього бренду. Тепер кожен може побачити і придбати результат ребрендингу стандартної моделі класичних кед Converse Jack Purcell Modern HTM. В основі колекції лежать принципи принадності сучасної естетики і бездоганний класичний стиль.

Основні матеріали для створення кед цієї колекції - це якісна ідеальна шкіра і міцна гума. Якщо уважно придивитися, на шкірі можна розглянути особливе тиснення. Найвимогливіші шанувальники кед напевно розглянуть на шкірі горбистий малюнок. Носок кед має досить оригінальний дизайн для Конверс. На крайній точці носку розташовується горизонтальна вставка - смужка. Як і у всіх моделях кедів Converse носок надійно захищений від ударів щільною гумовою накладкою. Але в моделях цієї колекції ці гумові накладки двоколірні.

У цій колекції представлено всього дві моделі на вибір. Вони абсолютно ідентичні за силуетом і відрізняються тільки кольором: чорні або білі. Шкіра пофарбована дуже якісно і професійно, тому не варто переживати, колір залишиться яскравим на тривалий час і не зіпсується пiд час експлуатації.

Тихі, стримані лінії силуету нагадують нам про класичні моделі бренду Converse. В цілому колекція має приємний дизайн і цілком придатна для щоденного використання з будь-яким одягом. Брендинг розташовується на язичку. Вся колекція являє собою відмінний приклад тонального моно дизайну, як широко популярного останнім часом серед виробників взуття. Прості, нудні кеди давно в минулому, тепер це стильна, гламурна і смілива міні колекція кедів Converse Jack Purcell Modern HTM.

Кожен сучасний модник обов'язково захоче таку пару в свій гардероб. 

https://www.converse.one/