Велосипед вважається найпоширенішим видом транспорту, і завдяки своїй популярності, виробники намагаються всіляко вдосконалити моделі, додати все більше різновидів, і задовольнити специфічні запити споживачів.

Незвичайним, але завоювавшим серця багатьох велосипедистів є триколісний вантажний велосипед для дорослих. Він призначений не тільки для прогулянок на свіжому повітрі, тепер це багатофункціональний транспорт, який можна використовувати:

для перевезення важкого вантажу;

для вуличної торгівлі;

для перевезення постраждалих людей після травм або операцій;

для людей з обмеженими можливостями;

для зручного і міцного пересування людей з великою вагою;

для рекламної діяльності, пересування реклами, і різних акцій.

Особливо популярний вантажний триколісний велосипед. Зараз його цілком використовують в готельному бізнесі, в пансіонатах і в будинках відпочинку. Наприклад, коли заселяється новий гість і необхідно перевезти його багаж в номер. Зараз навіть придумали таку послугу, працівник на велосипеді зустрічає гостей і перевозить їх багажі по кімнатах. А також таку модель впевнено використовують покоївки, щоб перевезти постільну білизну або інші речі. Тепер не потрібно напружуватися і самому тягати важкий багаж, в цьому допоможе триколісний вантажний велосипед. Він має масу переваг для використання в готельному бізнесі. По-перше, це екологічно чистий вид транспорту, він ніяк не шкодить навколишньому середовищу. По-друге, на такому транспорті пересуватися абсолютно безпечно, стійко і тихо. Ви не потурбуєте відпочиваючих, і при цьому у вас немає необхідності тягати все на своїх руках. З кожним роком все більше готелів і будинків відпочинку використовують саме такий вид транспорту.

Велосипедні прогулянки підвищують імунітет, покращують фізичне здоров'я і підвищують витривалість. Цей транспорт може послужити прекрасним кардіотренажером для всіх людей. Також триколісний велосипед добре використовувати для жителів селищ, так як ви зможете з легкістю з'їздити на ньому в магазин і накупити необмежену кількість товару. На такому транспорті можна пересуватися для торгівлі на ринку, варто лише помістити продукцію в спеціальне місце і можна вирушати в дорогу.

Головна особливість вантажних велосипедів, що вони обов'язково мають міцну раму з платформою або контейнером для перевезення вантажу. Є конструкції, в яких поміщають вантаж перед водієм, а є і навпаки ззаду. Другий варіант вважається більш оптимальним, так як водієві буде легше керувати транспортом. Якщо вам потрібно перевозити досить важкі вантажі, то найкраще придбати електричний триколісний велосипед. У разі, якщо ви втомитеся, він поїде без вашої допомоги.

Отже, запам'ятаємо найголовніші переваги триколісного вантажного велосипеда:

1. Максимальна стійкість. За рахунок трьох коліс ви не зможете впасти з нього, в порівнянні з двоколісним велосипедом.

2. Можливість регулювати швидкість. Тепер ваше рівновага не залежить від швидкості, ви можете пересуватися дуже повільно.

3. Низька рама. Завдяки їй, ви тепер можете здійснювати поїздки в будь-якому одязі.

4. Перевоз вантажу. Звичайно найважливіша перевага вантажного велосипеда – це можливість перевозити важкі вантажі.

5. Універсальность. На такому велосипеді ви зможете перевезти не тільки багаж, а й людину.

Ці моделі велосипеда так само підійдуть людям з порушеннями опорно-рухового апарату.

В Україні тепер є можливість придбати триколісний велосипед. І цю можливість надасть компанія Rymarbike. Фірма займається виробництвом триколісних велосипедів не тільки для простої прогулянки, але і для побутових цілей і для бізнесу. Колір велосипеда Ви можете обрати самі. Будьте впевнені, що придбаєте якісний і міцний велосипед.