Якщо Ви любите свій сад, не уявляєте життя без присадибної ділянки і постійно шукайте все нові сорти рослин, Вам слід звернутися в Кліома Сервіс. Ми - інтернет магазин, який пропонує саджанці купити, підібрати все для правильного ведення робіт на ділянці, товари для ефективного свинарства, а також вибрати свіжі і морожені ягоди, варення.

Інтернет магазин, який працює для Вас

Звучить трохи дивно, але це так. Адже, купуючи у нас саджанці дерев, ягід, Ви стаєте все ближче до хорошого самопочуття і довголіття. Всі наші саджанці проходять ретельний і дуже строгий контроль дипломованих фахівців. Тому на 100% Ви можете бути впевнені, що отримуєте високоякісний товар. Ми не використовуємо хімічних добрив, по максимуму намагаємося працювати з органічними добривами. Кліома Сервіс використовує тільки натуральні і дозволені засоби для обробки.

У нас Ви можете придбати саджанці різних рослин. Величезна кількість сортів і видів представлені у нас на сайті. Ви можете підібрати:

• Саджанці дерев (вишні, яблуні, груші, персика, черешні, сливи і багатьох інших)

• Для Вас в наявності різноманітна розсада полуниці (всі найпопулярніші сорти)

• Саджанці ягідних рослин (саджанці лохини, саджанці ожини, саджанці малини та інших)

• Різноманітні декоративні дерева і кущі

• Саджанці троянд

У нас Ви підберете найпопулярніші рослини. Величезним попитом користуються саджанці лохини, адже вона неймовірно корисна. Саджанці малини і чорниці - це один з лідерів продажів, адже це не просто смачні ягоди. Вони допомагають боротися з простудними захворюваннями, підвищують імунітет, покращують зір. Не відстає за популярністю і разсада полуниці - адже у нас Ви підберете як самі ранні сорти, так і такі які дадуть урожай навіть у вересні.

Ніщо не зможе зрівнятися зі смаком стиглих яблук або соковитих персиків, вирощених у власному саду! Саме тому саджанці дерев у нас неймовірно популярні. Багато сортів і видів, ранні та пізні, солодкі і з кислинкою, червоні, жовті, помаранчеві, з рум'янцем і просто неймовірно смачні - все це фрукти, які Ви отримаєте з наших саджанців. Вам варто лише один раз придбати у нас саджанці, і Ви зрозумієте, які великі врожаї вони можуть давати, як корисні і ароматні їх плоди.

Кліома Сервіс - це гарантія якості!

Ми дорожимо своєю репутацією. Тому завжди швидко відправляємо товар. Щоб цей делікатний вантаж дістався в будь-який куточок країни, фахівці компанії розробили то, як правильно його упакувати. Спочатку корінь рослини поміщається в спеціальний субстрат, потім ми обмотуємо його плівкою. Для кожного окремого сорту - передбачені свої нюанси при транспортуванні і упаковці, є детальна інструкція про те, як необхідно доглядати за рослиною.

У нас можна придбати і супутні товари для садівництва: горщики, агроволокно, все для зрошення, добрива, обробки саду і городу.

На сайті Ви також можете ознайомитися з цінами і новинками. У нас є всі необхідні ліцензії та патенти, копії яких є у вільному доступі на порталі нашого інтернет магазину.

Чекаємо вас в Кліома Сервіс https://klioma.com.ua, адже якісні саджанці - це запорука високого врожаю і гарного настрою!