На сьогоднішній день поліетиленові пакети по праву можна назвати найпопулярнішим пакувальним матеріалом. Їх можна зустріти всюди: в продуктових магазинах, в супермаркетах, великих і дрібних торгових центрах. Нескладно зрозуміти, чому саме поліетиленові пакети заслужили таку увагу. І справа навіть не в тому, що вони універсальні, в них можна упакувати все, що завгодно. Іміджева реклама на пакетах зарекомендувала себе, як один з найбільш результативних способів просування бренду для обраної цільової аудиторії.

Пакети з логотипом

Сьогодні пакети з логотипом набувають все більшої популярності серед інших рекламних носіїв. Важко уявити собі навіть невеликий магазин без пакетів з логотипом або інший фірмовою символікою. Адже пакети з зображенням, як ніщо інше здатні збільшити конкурентоспроможність і надати товару презентабельний вигляд. Ці поліетиленові пакети є ефективним інструментом іміджевої реклами, без якої не обходиться продаж більшості груп товарів.

Пакети з логотипом не тільки виконують функцію недорогої і ефективної реклами, але і є чудовою упаковкою для продукції компанії, яка піклується про свій імідж і репутацію. Ваша реклама буде ефективною протягом довгого часу. Сучасні технології дозволяють в точності відтворити на поліетилені оригінал торгової марки або логотипу Вашої фірми, а також забезпечити чітку і яскраву передачу кольору. В процесі прийняття рішення врахуйте, що чим більше наклад тим нижча собівартість одиниці продукції.

Зображення на пакет наноситься машинним способом за допомогою гнучких флексоформ. Це економічний спосіб друку і застосовується в основному для виготовлення великих партій пакетів.

Особливості пакетів банан з логотипом

Вони можуть використовуватися для упаковки будь-яких предметів, для роздачі подарунків на різних акціях, як частина сувенірної продукції або ж для будь-яких інших цілей. Пакети банан володіють такими якостями:

достатня міцність;

логотип або назву компанії завжди буде добре видно, вона не зітреться;

наявність ручок робить їх зручними у використанні;

є можливість повноколірного друку.

Експлуатаційний термін таких пакетів досить великий, завдяки тому, що вони проходить різні тести на механічні пошкодження, а також на розрив і розтягування. Пакети банан оснащуються вирубними ручками для того, щоб споживачеві було простіше їх використовувати. Вони можуть бути будь-якого кольору. За бажанням замовника логотип наноситься з обох сторін цієї фірмової упаковки.

Для тих клієнтів, які планують упаковувати товар з великими габаритами, пропонується пакувальна продукція, де вирубна ручка буде укріплена. Це дозволить їм не порватися під впливом ваги.

Де вигідно замовляти з логотипом

«Примапак» при виготовленні цих фірмових виробів використовується плівка ПВТ і сумішевих поліетилен (ПВТ з ПНТ). Тип, товщина матеріалу і типорозмір пакетів вибираються клієнтами при оформленні замовлення.

Серед клієнтів компанії «Примапак» як невеликі магазини, так і великі мережеві компанії. Гнучка цінова політика і висока якість пропонованої продукції дозволяють нам знайти підхід до кожного замовника і успішно вирішити поставлене завдання. Компанія виробляє пакети з логотипом на замовлення з сировини високої якості, завдяки цьому її продукція безпечна і має низький відсоток браку. Виготовлення пакетів з поліетилену і нанесення на них графічних зображень здійснюється на спеціалізованому обладнанні, конструктивно виготовленому під певний тип сировини.

Компанія може виготовити пакети з логотипом за низькими цінами для замовників, що знаходяться як в містах мільйонниках, так і в регіонах. Вартість послуг - не єдине перевага. «Примапак» цінують за професіоналізм і відповідальне ставлення до замовлень. Більше важливої інформації ви знайдете на сайті http://primapak.com.ua.