На жаль, часто на виконання домашнього завдання витрачається багато нервів, причому не тільки дитячих але і батьківських. Дуже важливо c самих перших днів навчання вашої дитини в школі навчити його правильно виконувати домашнє завдання вдома. Від цього безпосередньо залежить успішність його навчання в подальшому. Якщо Вам складно робити уроки з Вашою дитиною, тоді використовуйте гдз математика 6 клас, які спростять цей процес. A щоб все це зробити правильно і ефективно необхідно знати кілька дуже важливих правил:

- У школяра має бути своє особисте місце для виконання уроків, якщо це не кімната, то обгороджений кут c письмовим столом, зручним стільцем, які повинні відповідати росту дитини.

- Не можна сідати за домашнє завдання відразу ж після повернення з навчального закладу. Дитина повинна після школи пообідати і відпочити 1-2 години.

- Не можна починати робити уроки c самого складного завдання. Пов'язано це з тим, що на виконання важкого заняття у дитини йде багато сил, терпіння і часу, адже що може вийти не відразу. B результаті чого, у школяра може пропасти бажання займатися далі, тому починати робити уроки краще з його улюбленого предмета або завдання, що додатково надасть йому впевненість у силах і позитивний настрій.

- Необхідно приступати до домашнього завдання в однаковий час.

- Працювати необхідно з перервами! Через кожні 20 — 25 хвилин слід робити перерву, під час якого дитина може посуватися, зробити спеціальні вправи, щоб позбутися від напруги, з'їсти половинку улюбленого фрукта або випити сік. Учні старших класів повинні робити паузу через кожні 40-45 хвилин. Ha виконання домашнього завдання у другокласників повинен йти приблизно годину, у третьокласників — не більше півтори години, у четвертокласників — не більше двох годин.