Що являє собою інтер'єр? Це гармонійна сукупність розрізнених елементів. Оздоблення, меблі, декор, текстиль ... Всі ці деталі утворюють єдину картину. Важливу роль відіграють і міжкімнатні двері. Вони доповнюють собою оформлення, формують його стиль, дозволяючи дизайнерові повніше висловити свою задумку. Тому якщо на вас чекає ремонт в квартирі, не забудьте поміняти дверні полотна. Завдяки цьому інтер'єр тільки виграє.

Двері Львів за адекватною ціною користувачі можуть замовити на doorfloor.ua – в віртуальних каталогах компанії представлено безліч цікавих варіантів. Ви знайдете тут дорогі конструкції з масиву і скла, бюджетні шпоновані і ламіновані полотна. Є в асортименті і універсальні двері емаль – підійдуть такі моделі і для оформлення кімнат, і для облаштування функціональних зон, таких як ванна, кухня.

Як правильно вибрати варіант? Відштовхуйтеся не тільки від вартості, матеріалу, розміру, декору та типу. Величезне значення має зовнішній вигляд дверей. Важливо, щоб обране вами полотно ідеально поєднувалося з дизайном приміщення.

Одна з кімнат будинку оформлена в стилі модерн? Тоді замовте конструкцію зі скляною вставкою – подібний варіант ідеально підійде під новаторський інтер'єр. Підійде і глухе полотно відповідного відтінку.

Чим прикрасити старовинний інтер'єр? Для кімнат шале, прованс, кантрі потрібні двері з масиву – такі напрямки вимагають натуральних матеріалів. Такі ж полотна замовляють для колоніального стилю. У вас розкішний інтер'єр рококо? І тут потрібні гарні двері з натурального дерева, які підкреслять оформлення. Колір вибирається індивідуально – орієнтуйтеся на дизайн, щоб не помилитися.

Інтер'єри хай-тек вимагають оригінальних рішень. Класичні двері до такого дизайну точно не підійдуть. Але що тоді вибрати? Замовте оригінальні скляні конструкції – їх нестандартний вид допоможе домогтися потрібного ефекту. Виглядають такі двері стильно, але елегантно. Вони відразу привернуть увагу і допоможуть зробити цікавий акцент в антуражі кімнати.