Економія на витратах за опалення стала насущною темою в сучасному житті. А хочеться кожний день повертатись в комфортну обстановку теплого дому, щоб відпочити і набратись сил. Щоб зменшити витрати на комунальні платежі необхідно зберігати тепло, утеплити вікна, двері, стіни. Компанія «Місто Дверей» пропонує декілька порад від спеціалістів на тему утеплення дверей без зайвих витрат, як правильно вибрати та купити вхідні двері, а також інші корисні поради.

«Місто Дверей»: поради професіоналів по утепленню вхідних дверей

Практично кожен українець починає кожного року замислюватись над утепленням вхідних дверей. Часто через мікрощілини в полотні чи рамі видуває тепло з приміщення, і низька температура потрапляє всередину. Інтернет-портал misto-dverey.com пропонує вирішити цю проблему один раз і більше не повертатися до неї. Вам треба буде просто придбати вхідні двері Страж, які виконані по всім стандартам якості, без щілин та тріщин, з великим арсеналом особливостей для забезпечення безпеки, шумоізоляції, тепло збереження тощо.

Краще відразу поставити надійні та якісні двері до свого будинку, ніж кожного року щось клеїти, мазати, ліпити і робити масу других речей, щоб зберегти тепло. Якщо особливого вибору немає, і двері уже є такі як є, тоді приступаємо до теплоізоляції. Чим будемо утеплювати:

  • Картон вважається самим дешевим і доступним матеріалом, але користь від нього буде помітною хіба для дверей в квартиру.

  • Поролон для меблів уже протягом довгого часу використовується для таких цілей. Він тримає форму, просто моделюється, простий в роботі та ефективний.

  • Найбільш корисним для теплоізоляції вважається пінопласт, який має недорогу вартість, просто монтується та не пропускає тепло і звуки.

  • Пінополістирол як і пінопласт являються найбільш ефективними матеріалами. Вони часто використовуються для металевих дверей.

  • Мінеральна вата – універсальний утеплювач.

Вхідні двері до квартири утеплювати просто, адже вони виходять в під’їзд і прямого впливу погоди не відчувають, а от двері в будинки потребують більш ретельної теплоізоляції.

Як швидко та вигідно купити двері в Тернополі?

В будь-який час завітайте на сайт misto-dverey.com з любого містечка чи селища країни, щоб вибрати якісні, стильні та універсальні двері для свого дому. Шикарний вибір моделей, високі стандарти виготовлення, кращі бренди світу, доступні ціни – це та багато іншого Вас чекатиме на порталі компанії «Місто Дверей».