Багато людей навіть не здогадуються, на яку небезпеку наражаються щодня. Усвідомлення приходить лише після того, як неприємність трапляється. Не варто чекати появи проблем – заздалегідь застрахуйте себе від них. Компанія «ВУСО» допоможе з цим. Ви можете прямо зараз пройти страхування у Львові або в будь-якому іншому місті. Представництва діють також в Харкові і Дніпрі. Ви не проживаєте в жодному з цих трьох міст? Тоді оформлюйте поліс в режимі онлайн – фірма вже давно працює в такому режимі. Потрібно просто зайти на її офіційний портал і подати заявку. Готовий документ буде відправлений вам за місцем проживання. Все просто, зручно і швидко.

Як відбувається оплата? Компанія пропонує різні способи розрахунку і доставки документів. Ознайомтеся з варіантами – серед них точно знайдеться зручний для вас.

Залишилися питання? Тоді зв'яжіться для їх обговорення з представниками страхової компанії. Ви можете поспілкуватися з ними за допомогою online-чату, який передбачений на vuso.ua або ж по телефону. Замовте зворотній дзвінок і співробітники фірми самі зв'яжуться з вами.

В яких саме випадках можна вдатися до послуг «ВУСО»? Сюди часто звертаються за туристичним страхуванням. Всі мріють про відпустку в далеких екзотичних куточках планети, не думаючи про наслідки. Що саме загрожує мандрівникам? Ви можете травмуватися під час занять екстремальним спортом, стати учасником ДТП або просто захворіти. Лікування в зарубіжних клініках обійдеться дуже дорого. Але страховка покриє ваші витрати, тому не нехтуйте її оформленням. Тим більше, що коштує вона помірно.

Треба відзначити, що «ВУСО» пропонує поліси на вигідних умовах. Ви самі обираєте відповідний пакет. Зверніть увагу, що страхова компанія готова допомогти клієнтам навіть в разі втрати багажу/документів, скасування рейсу. Але для цього вам треба придбати пакети XL або XXL.

Неприємності підстерігають людину не тільки на заморських курортах, а й на вітчизняних дорогах. Оформіть поліси КАСКО та ОСАЦВ, щоб спокійно їздити по місту, не боячись потрапити в дорожньо-транспортну пригоду. Навіть якщо вам не пощастить, ви не опинитеся без грошей – страховка покриє витрати.

Оформляються такі поліси в компанії швидко і коштують помірно. Вам потрібна «Зелена карта»? І її ви можете отримати в «ВУСО». З таким документом ви будете спокійно подорожувати на своєму автомобілі за кордоном. Розраховуйте прямо зараз вартість страховки, оформляйте заявку і переміщайтеся по іншим країнам на машині, ні за що не хвилюючись.