Часто при ремонті в житлі доводиться міняти міжкімнатні двері. Старі конструкції можуть просто не вписатися в нову дизайнерську концепцію. До того ж, з часом вони можуть втратити свої функціональні та технічні властивості.

Придбати двері в Івано-Франківську можна в багатьох спеціалізованих та мебельних магазинах. Однак, можливо, вас не задовольнить асортимент або ціна в таких торгових точках. За цією причиною краще робити замовлення через Інтернет. Вибір тут багато різноманітніший, а вартість нижча. Вигідніше купувати двері безпосередньо у виробника. Головне – вибрати надійну фірму.

Довірою багатьох професійних дизайнерів і простих людей користується фабрика «Гранд». Вона веде свою діяльність досить довгий час. Компанія випускає міжкімнатні двері самого різного дизайну. Всі вони відрізняються хорошими ізоляційними характеристиками. Такі двері відмінно поглинають шуми і затримують тепло. До того ж виглядають вироби естетично. У каталозі на сайті https://grand-vd.if.ua/ ви зможете підібрати варіант для будь-якої форматної концепції. Всі двері надійні і разраховані на довгу експлуатацію. Виробник передбачає на них гарантію.

Зрозуміло, бренд – не єдиний критерій, на який треба орієнтуватися при виборі дверей. Обов’язково беріть у розрахунок матеріал. Найпопулярніший варіант – двері з натурального дерева. Такі конструкції високо ціняться. Вони особливо добре вписуються в класичний, етичний, екологічний, кантрі інтер'єр. Головне – правильно підібрати відтінок. Приймайте до уваги породу дерева. Найбільш надійні двері отримують з дуба або бука. Якщо потрібно економити, можна заказати двері з сосни.

Непогана альтернатива для цілісного масиву – обробка шпоном. Такі товари виглядають ніяк не гірше. При цьому коштують набагато дешевше. До того ж, при умові дотримання технології, вони отримують стійкість до сирості. Це дозволяє встановлювати двері із шпону в ванні або в кухні.

Для приміщень із особливим мікрокліматом застосовуються також пластикові та скляні двері. Вони можуть бути виконані в самому різноманітному дизайні.

Враховуйте тип дверей. Асортимент стандартних розпашних моделей самий великий, але це не означає, що обов'язково варто встановити саме такі конструкції. Якщо у вас мало місця, краще віддати перевагу розсувному або складному варіанту. Вони набагато компактніші. Такі двері можна встановити навіть у проходах, поряд с якими знаходяться меблі.