Жителям або гостям міста іноді важко зорієнтуватися у місті. Сайт CF.UA покликаний допомогти у виборі закладу, а останнім голосно заявити про себе. Ми розповімо де снідати чи вечеряти, випити кави чи просто відпочити за коктейлем після важкого дня.

Львів вважається візитною карткою України. І це виправдано, адже важко знайти місто більш романтичне та зі своєю особливою атмосферою, ніж місто Лева. Окрім того, це вигідне місце для вкладання коштів. Сфера обслуговування займає провідні позиції на бізнес карті міста.

Львів по концентрації закладів поступається лише Києву. У туристичному місті важливо тримати марку та залишатися на плаву якомога довше аби згодом стати легендою. Для закладу, який лише нещодавно вийшов на ринок, сайт cf.ua. Львів допоможе правильно заявити про себе, а більш досвідченим нагадати про своє існування. Не має значення це кав’ярня , ресторан чи бар. Немає меж досконалості. Експертна думка лише допоможе якнайшвидше її досягнути. Довіра гостя - запорука успішного життя закладу.

Редактор оцінює локацію, інтер’єр, атмосферу і, звичайно ж, кухню. На основі побаченого, почутого пише експертний огляд. Після чого він виходить на сайті https://lv.cf.ua/. Результат: реклама для ресторану, підказка для потенціального гостя.

Львів’яни та гості міста можуть відслідковувати останні новини у світі гастрономії, відкриття чи закриття локації або ж звернутися за допомогою. Де поїсти у Львові , випити філіжанку кави, випити авторський коктейль чи покурити димний кальян - на ці та інші питання є відповіді у каталозі порталу cf.ua. Тут зібрані найкращі кав’ярні, ресторани та бари по всьому місту. Для зручності у користуванні сайтом, працює спеціальний додаток. Всі заклади у вас в кишені, варто лише ввести критерій по якому бажаєте знайти заклад: на будь-який смак та з будь-якого приводу.

На сайті регулярно виходять тематичні підбірки. В них редакція відбирає найкращі заклади за певними критеріями, наприклад, “де їсти том ям”, “16 закладів де пити настоянки та наливки у Львові” чи “6 страв сезонного меню в закладах Львова”. Тож якщо вашим рецепторам не вистачає нових гастрономічних відчуттів: нашим експертам буде чим здивувати.

Для туристів додаток буде корисним у подорожах Львовом, адже у каталозі є контакти та карта, яка приведе до пункту призначення. Місцевим жителям сайт https://lv.cf.ua допоможе тримати руку на пульсі у світі гастрономії. Розпочніть день десь у затишній кав’ярні, а завершіть його під акомпанемент роялю чи саксофону у ресторані за келихом вина. Де і коли шукайте на нашому порталі чи у мобільній версії у додатку. Експертна думка та добрий сервіс гарантуємо.